Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Nowy kontener budowlany Vamiro Storage container 10", See container, Storage container, Shipping container - NEW

Nowy kontener budowlany Vamiro Storage container 10", See container, Storage container, Shipping container - NEW

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: Nowy kontener budowlany Vamiro Storage container 10", See container, Storage container, Shipping container - NEW

  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
Rok produkcji2021
Nowy
Stannowy
Długość2991 mm
Szerokość2438 mm
Wysokość2591 mm
Zabudowa
Dla transportowaniapojemników
Materiał obudowystal

Opis

Naszym celem jest dostarczanie klientom niezawodnych Vamiro Storage container 10", See container, Storage container, Shipping container - NEW kontener budowlany, które uzupełniają ich potrzeby transportowe na drodze.

Pojazd wyprodukowany w 2021. Jednostka jest dostępna w Czechy. Szczegółowy przegląd znajduje się poniżej. Długość to 2991 mm. Szerokość pojazdu: 2438 mm. Wysokość: 2591 mm. Możliwości zabudowy: dla transportowania: pojemników, materiał obudowy: stal. Stan: nowy. Cena - 3000 Euro.

Przeszukaj intencję zawierającą Vamiro Storage container 10", See container, Storage container, Shipping container - NEW kontener budowlany, aby znaleźć opłacalne oferty od zaufanych dealerów.

Storage containe 10", See container, Storage container, Shipping container - NEW

I am selling a new 10" storage container.

Container size 10 ".

- external dimensions: 2991 x 2438 x 2591 mm.

Wooden floor (steel for extra charge).

The listed price is without VAT.

The container is available for pick up in Most.

Price: 3000 + VAT.

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.