Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Kontener budowlany Hangler 2JPZL 10

kontener budowlany Hangler 2JPZL 10

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
Rok produkcji2001
Waga ogólna10000 kg
Ładowność6000 kg
Szerokość2550 mm
Wysokość3300 mm
Podwozie/zawieszenie
Zawieszeniepneumatyczne
Liczba osi2-osiowy
ABS

Opis

Naszym celem jest dostarczanie klientom niezawodnych Hangler 2JPZL 10 kontener budowlany, które uzupełniają ich potrzeby transportowe na drodze.

Pojazd wyprodukowany w 2001. Znajduje się w Austria. Główne szczegóły techniczne są następujące. Waga ogólna pojazdu: 10000 kg. Szerokość pojazdu: 2550 mm. Wysokość to 3300 mm. Mechanizm podwozia posiada: zawieszenie: pneumatyczne, liczba osi: 2-osiowy, ABS. Ładowność wynosi 6000 kg. Cena produktu to 9500 Euro.

Podczas wyszukiwania odpowiednich pojazdów wśród Hangler 2JPZL 10 kontener budowlany skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać wszystkie wymagane informacje.

Bauwagen mit Ladefläche, sehr guter Zustand.

Gasofen und Gasheizung

Lagerraum

Ab Lager A- 4861 Schörfling

Zwischenverkauf vorbehalten.

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.