Nadwozia wymienne, kontenery - używane na sprzedaż – Truck1
Polska | EUR
0
Zaloguj się / Rejestracja
Katalog
Sprzedaj
Umieść ogłoszenie

Kontenery, nadwozia wymienne


Nadwozia i kontenery wymienne

Nadwozie wymienne, inaczej zwane nadwozia BDF (swap-body system) to wymienna część samochodu ciężarowego, która służy do transportu wszelkich towarów. Nadwozia wymienne można rozłączać lub łączyć bez użycia specjalnych narzędzi, ponieważ są zgodne z normami. Wymienne nadwozia najczęściej wykorzystuje się w transporcie kombinowanym w kolei czy na drogach.

Nadwozia kontenery charakteryzują się dobrą ochroną ładunku przed wa­run­ka­mi ze­wnętrz­ny­mi, niską masą oraz funkcjonalnym sys­temem mo­co­wa­nia ła­dun­ku. Nadwozia wymienne kontenerowe są często wykorzystywane przez firmy z branży ku­rier­skiej, odzie­żo­wej, me­blar­skiej, spo­żyw­czej czy ga­stro­no­micz­nej.

Rodzaje nadwozi wymiennych

Trudno wyobrazić sobie nowoczesny transport intermodalny bez nadwozi wymiennych, ponieważ ich wykorzystanie nie dość, że przyczynia się do ograniczenia zużycia paliwa i redukuje koszty transportu, to jeszcze zmniejsza emisję toksycznych składników, co jest szczególnie ważne dla nowoczesnego transportu. Możemy wyróżnić takie rodzaje nadwozi wymiennych, jak: kontenery hakowe, wanny stalowe, nadwozia kurtynowe, nadwozia chłodnicze.

Używane nadwozia wymienne na sprzedaż

W ofercie Truck1 znajdziesz używane nadwozia wymienne oraz nadwozia kontenerowe na sprzedaż takich producentów, jak - Meiller, Schmitz czy Krone.

Wybieraj z ponad tysiąca ogłoszeń maszyn rolniczych i sprzętu budowlanego lub dołącz do firm i osób prywatnych, które sprzedają używane nadwozia wymienne w Truck1. A jeżeli miałbyś jakieś pytanie lub wątpliwości, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego, przez aplikację Whatsapp lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem +371 652 83 670 albo +371 662 59 234.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old