Używane naczepy burtowe: najlepsze ofert zawsze na Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 587

Kryteria wyszukiwania

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Dla transportowania

Dla transportowania

Ładowność, kg

Ładowność, kg

Waga ogólna, kg

Waga ogólna, kg
Strona 1 z 30

Naczepy burtowe należą do grupy maszyn transportowych o otwartym nadwoziu. Konstrukcyjna tego typu naczep jest względnie prosta. Podstawę stanowi płaska platforma, wyposażona w składane lub zdejmowane burty. Do ich produkcji wykorzystuje się stal lub aluminium. Naczepy burtowe mogą mieć wymienne nadwozia.

Charakterystyka konstrukcji naczep burtowych

Naczepy te wykorzystywane są do przewozu ładunków, które nie wymagają specjalnych warunków transportu i są odporne na czynniki środowiskowe (metal, cegły, różnego rodzaju płyty).

Zaletą tego typu konstrukcji jest otwarty dostęp do przestrzeni ładunkowej (gwarantuje to szybki załadunek i rozładunek) oraz niewielka waga (przekłada się na wysoką nośność).

Jeśli szukasz ofert sprzedaży używanych naczep burtowych, zapoznaj się z katalogiem ogłoszeń Truck1. Znajdziesz u nas sprzęt takich marek jak Krone, Pacton, Schwarzmüller oraz wielu innych producentów.

Odnaleziono wyników: 587
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.