Używane naczepy do przewozu samochodów trwałe i niezawodne

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 102

Kryteria wyszukiwania

search

Aukcja, wynajem

Aukcja, wynajem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Dla transportowania

Dla transportowania

Ładowność, kg

Ładowność, kg

Waga ogólna, kg

Waga ogólna, kg
Strona 1 z 6

Ten rodzaj naczep to specjalistyczne jednostki używane do przewozu samochodów osobowych, maszyn budowlanych, rolniczych i innych ciężkich pojazdów po drogach publicznych.

W zależności od kategorii transportowanych maszyn, naczepy mogą mieć jeden lub dwa poziomy. Takie nadwozia muszą być lekkie i solidne. Aby skutecznie chronić ładunek przed wszelkimi uszkodzeniami, mogącymi powstać w czasie transportu stosuje się plandeki, istnieją tez modele z zamkniętym nadwoziem.

Nowoczesne modele naczep posiadają specjalne systemy mocowania przewożonych pojazdów. Zapewniają one równomierne rozłożenie obciążenia, co przekłada się na bardzo stabilne zamocowanie ładunku. Do załadunku oraz rozładunku tych naczep wykorzystuje się różne rodzaje ramp, eliminuje to konieczność użycia dodatkowego specjalistycznego sprzętu.

Pozostałe dane techniczne naczep do przewozu samochodów

Liderami w tym segmencie są francuski Lohr i niemiecki Kässbohrer. Jeśli szukasz używanych naczep do przewozu pojazdów, to skorzystaj z naszej platformy. Na Truck1 znajdziesz najlepsze oferty od uznanych europejskich dealerów. Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące konkretnego ogłoszenia, skontaktuj się ze sprzedawcą.

Odnaleziono wyników: 102
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.