Reklama

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

Naczepy


Naczepa to typ ciężarowej przyczepy używanej do transportu ładunków. Istnieje wiele rodzajów naczep, lecz wszystkie mają podobną konstrukcję. Każda naczepa składa się z platformy ładunkowej, która łączy się z ciągnikiem siodłowym za pomocą sworznia królewskiego. Naczepa nie posiada przedniej osi, rozwiązanie to powoduje, że część jej ciężaru przenoszona jest na osie ciągnika siodłowego.

Konstrukcja platformy ładunkowej składa się z podwozia i zabudowy umożliwiającej składowanie towaru. Ładowność naczepy i jej stabilność zależą bezpośrednio od charakterystyki podwozia. Nowoczesne modele naczep posiadają zawieszenie pneumatyczne, które doskonale tłumi nierówności i zapewnia stabilność całej konstrukcji. Równie istotnym elementem jest rama. Solidna konstrukcja ramy zabezpiecza łoże naczepy przed krytycznymi obciążeniami.

Połączenia ciągników siodłowych z różnymi rodzajami naczep są szeroko stosowane w transporcie towarowym. Dzięki naczepom możliwe jest zoptymalizowanie floty pojazdów, oszczędność czasu i redukcja kosztów paliwa.

Na naszym serwisie znajdziesz wiele ofert sprzedaży nowych oraz używanych naczep. Ogłoszenia dostępne na Truck1 pochodzą bezpośrednio od producentów jak i wiodących europejskich dealerów. Szeroki asortyment dostępnych ofert obejmuje produkty marek Kögel, Krone, Fruehauf, Schwarzmüller i wielu innych.

Popularni sprzedawcy
Auto Gistel Nutzfahrzeuge
MBS Transport Refrigeration Ltd
Cuhadar Trailers
STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.
STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.
LKW Lasic GmbH
LKW Lasic GmbH
Xiffix - Special Trailer Trading & Rental
Xiffix - Special Trailer Trading & Rental
Kalepar
Kalepar

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.