Naczepy - używane na sprzedaż - Truck1
Kategorie pojazdów
Sprzedaj
Moje konto
Umieść ogłoszenie
Reklama

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

Naczepy na sprzedaż


Naczepy to specjalistyczne pojazdy skonstruowane z myślą o transporcie drogowym różnego rodzaju towarów. Naczepa nie posiada przedniej osi a jedynie przyłączana jest do ciągnika siodłowego, zwanego ciężarówką, na którym spoczywa znaczna część ładunku. Naczepy z powodzeniem wykorzystywane są w transporcie drogowym a ich właściwy dobór ma ogromne znaczenie dla szybkości i poprawności realizowanych procesów logistycznych.

Naczepy - typy / podział

Naczepy można podzielić ze względu na konstrukcję, ciężar własny, zdolność ładunkową oraz przeznaczenie. Można wyróżnić:

  • Uniwersalne naczepy kurtynowe (firanki) - najbardziej popularny typ; można je ładować z każdej strony
  • Naczepy wywrotki - przeznaczone do przewozów materiałów sypkich w budownictwie i rolnictwie
  • Naczepy leśne (kłonicowe) - skonstruowane do transportu elementów o niestandardowej długości np. drewna

Plandeki, chłodnie, cysterny, izotermiczne, burtowe to tylko niektóre z popularnie stosowanych typów. Wybór odpowiedniej naczepy zależy przede wszystkim od rodzaju transportowanego ładunku.

Naczepy – zalety, wymiary

Nowoczesne modele naczep posiadają najczęściej zawieszenie pneumatyczne. Taki rodzaj zawieszenia świetnie tłumi nierówności i gwarantuje stabilność całej konstrukcji.

Prosta, nieskomplikowana i elastyczna konstrukcja zapewnia sprawny i wygodny transport nawet dużej ilości towarów. Zastosowanie ich jest wszechstronne, co umożliwia ich podpięcie do różnego typu pojazdów. Dzięki połączeniu ciągników siodłowych z różnymi rodzajami naczep możliwe jest zoptymalizowanie floty pojazdów, oszczędność czasu i redukcja kosztów paliwa.

Naczepy – oferta, kontakt ze sprzedawcą

Nasz serwis ułatwia zakup, dając dostęp do wielu atrakcyjnych ofert sprzedaży nowych oraz używanych naczep. Ogłoszenia pochodzą bezpośrednio od sprawdzonych producentów oraz znanych i cenionych na całym świecie europejskich dealerów. Szeroki asortyment dostępnych ofert obejmuje produkty renomowanych marek takich jak Kögel, Krone, Fruehauf, Schwarzmüller i wielu innych.

Zapraszamy do śledzenia aktualnych ogłoszeń oraz do kontaktu ze sprzedawcą za pomocą formularza kontaktowego, WhatsApp lub drogą telefoniczną.

Popularni sprzedawcy
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.
MBS Transport Refrigeration Ltd
Cartrade Gebrauchtwagen GmbH
Cartrade Gebrauchtwagen GmbH
ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH
ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH
P. Mostert Import-Export B.V.
P. Mostert Import-Export B.V.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old