Używane wały rolnicze

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 232

Kryteria wyszukiwania

search

Aukcja, wynajem

Aukcja, wynajem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 12

Oferty sprzedaży używanych wałów rolniczych z całej Europy

Wały to specjalne narzędzia rolnicze, używane po orce w celu rozdrobnienia dużych grud gleby oraz wyrównania terenu. Zabieg ten przyczynia się do kontroli ilości chwastów oraz ułatwienia zbiorów, a także pomaga zminimalizować utratę wilgoci.

Kluczowe parametry wałów rolniczych

Masa wału wpływa bezpośrednio na efektywność jego działania. Najbardziej popularne są ciężkie modele. W ich budowie można wyróżnić jeden lub więcej stalowych wałów zamontowanych na metalowej ramie. Cylindry mogą być wykonane z grubej bądź cienkiej stali. Ten drugi typ jest wypełniany betonem lub wodą (możliwość opróżniania na czas transportu).

Nowoczesne wały rolnicze są ciągnięte przez traktory.

Na rynku istnieje stały popyt na sprzęt tego typu, podobnie jak na inne rodzaje maszyn rolniczych. Truck1 udostępnia Ci wiele ofert sprzedaży używanych wałów rolniczych. Współpracujemy z rzetelnymi dealerami z całej Europy. Nasza baza ofert zawiera sprzęt takich marek jak Tigges, Kverneland, Van Lengerich czy Lemken.

Odnaleziono wyników: 232
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.