Używane rozlewacze nawozów

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 120

Kryteria wyszukiwania

search

Aukcja, wynajem

Aukcja, wynajem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp

Strona 1 z 6

Duży wybór ofert sprzedaży używanych rozlewaczy nawozów z całej Europy

Maszyny tego typu to powszechnie stosowany sprzęt rolniczy, wykorzystywany do rozprowadzania nawozów w formie płynnej. Jest to kluczowy krok w kierunku zwiększenia żyzności pól i uzyskania większej ilości plonów. Zazwyczaj maszyny tego typu mają postać przyczep ciągniętych przez traktory, ich układy robocze są napędzane przez wał odbioru mocy pojazdu. Produkowane są również rozlewacze nawozów montowane na ciężarówkach.

Szersza charakterystyka rozlewaczy nawozów

Maszyna jest napełniana (zazwyczaj posiada system samonapełniania) gnojowicą pochodzącą od zwierząt gospodarskich. Nawóz trafia do zbiornika skąd jest wypompowywany przy wykorzystaniu mocy pochodzącej z ciągnika. Dodatkowo sprzęt tego rodzaju może być stosowany do rozprowadzania innych rodzajów cieczy. Na Truck1 znajdziesz duży wybór używanych rozlewaczy nawozów na sprzedaż. Nasi rzetelni dealerzy oferują sprzęt takich marek jak Amazone, Kotte czy Rauch. Skontaktuj się ze sprzedawcą w celu uzyskania dodatkowych danych technicznych maszyn oraz warunków zakupu.
Odnaleziono wyników: 120
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.