Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Przyczepa rolnicza Multicar Tremo carrier

przyczepa rolnicza Multicar Tremo carrier

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
Numer ID7784853
Rok produkcji2005
Opis

Jednym z wybranej marki Multicar Tremo carrier przyczepa rolnicza jest gotowy do wzmocnienia pozycji firmy transportowej.

Rok produkcji – 2005. Znajduje się w Parkweg 95, Beesd , 4153 XL, Holandia. Szczegółowy przegląd znajduje się poniżej. Cena produktu to 1000 Euro.

Z tysiącami pojazdów umieszczonych na Truck1 Polska, wybranie jednego z Multicar Tremo carrier przyczepa rolnicza nie sprawi Ci żadnego problemu.


marka: Multicar; typ: Tremo carrier; rok: 2005; numer seryjny: 1490006; opis: wielosamochodowy; 4x4; wywrotka; przedni podnośnik; 6015 godzin odczytu; 3x zawory tylne dw; 4x zawory dw z przodu;

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.