Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Przyczepa rolnicza Kaweco Radium 250 S

przyczepa rolnicza Kaweco Radium 250 S

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: przyczepa rolnicza Kaweco Radium 250 S

  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
MarkaKAWECO
Numer ID912000401098113
Rok produkcji2021
Podwozie/zawieszenie
Osi skrętne
Hamulce pneumatyczne
Opis

Ułatw sobie decyzję o zakupie, wybierając jeden z Kaweco Radium 250 S przyczepa rolnicza prezentowanych na Truck1 Polska.

Rok: 2021. Znajduje się w Wichernstr. 2, Niemcy. Szczegółowy przegląd znajduje się poniżej. Układ podwozia / zawieszenia jest następujący: osi skrętne, hamulce pneumatyczne. Cena produktu to 54621 Euro.

Umieść swoje Kaweco Radium 250 S przyczepa rolnicza na Truck1 Polska, aby zapewnić maksymalną ekspozycję.


Lackierung in Claas grün, 40 km/h, zul. GG 24.000 kg, K80 Untenanhängung, Gelenkwelle, 2 Dosierwalzen, Nachlauflenkachse, Innenraumbeleuchtung, Druckluftbremse, hydraulischer Stützfuß, hydraulische Anhäckselklappe vorne, Bereifung 710/50 R30.5 BKT.

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.