Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Przyczepa rolnicza wywrotka Fortschritt HW80

przyczepa rolnicza wywrotka Fortschritt HW80

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: przyczepa rolnicza wywrotka Fortschritt HW80

  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
MarkaFORTSCHRITT
Ładowność8000 kg
Podwozie/zawieszenie
Liczba osi2-osiowy
Hamulce pneumatyczne
Zabudowa
Materiał obudowystal

Opis

Ułatw sobie decyzję o zakupie, wybierając jeden z Fortschritt HW80 przyczepa rolnicza wywrotka prezentowanych na Truck1 Polska.

Jednostka jest dostępna w 18337 Marlow, Deutschland, Niemcy. Całe specyfikacje techniczne są wymienione poniżej. Komponenty podwozia / zawieszenia mają: liczba osi: 2-osiowy, hamulce pneumatyczne. Zabudowa pojazdu obejmuje: materiał obudowy: stal. Ładowność wynosi 8000 kg. Cena - 4400 Euro.

Z tysiącami pojazdów umieszczonych na Truck1 Polska, wybranie jednego z Fortschritt HW80 przyczepa rolnicza wywrotka nie sprawi Ci żadnego problemu.

  • Druckluftbremse

Preis pro Stück

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.