Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Przyczepa rolnicza wywrotka Beco Super 2600 Kipwagen

przyczepa rolnicza wywrotka Beco Super 2600 Kipwagen

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: przyczepa rolnicza wywrotka Beco Super 2600 Kipwagen

  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
Numer ID500401
Rok produkcji2012
Podwozie/zawieszenie
Koła600/60R30.5 Alliance

Opis

Jednym z wybranej marki Beco Super 2600 Kipwagen przyczepa rolnicza wywrotka jest gotowy do wzmocnienia pozycji firmy transportowej.

Pojazd wyprodukowany w 2012. Znajduje się w Holandia. Główne szczegóły techniczne są następujące. Mechanizm podwozia posiada: koła: 600/60R30.5 Alliance. Cena produktu to 42500 Euro.

Podczas wyszukiwania odpowiednich pojazdów wśród Beco Super 2600 Kipwagen przyczepa rolnicza wywrotka skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać wszystkie wymagane informacje.

Tridem 3 assig onderstel

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.