Przyczepa rolnicza wywrotka AGM Kipper

RodzajPrzyczepa rolnicza wywrotka
KrajHolandia
Telefon0031657782......
Online: 3mies. 27d.
  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
Numer ID9002

Opis

Ułatw sobie decyzję o zakupie, wybierając jeden z AGM Kipper przyczepa rolnicza wywrotka prezentowanych na Truck1 Polska.

Lokalizacja: Holandia. Szczegółowy przegląd znajduje się poniżej.

Podczas wyszukiwania odpowiednich pojazdów wśród AGM Kipper przyczepa rolnicza wywrotka skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać wszystkie wymagane informacje.

AGM kipper - Laadbak 4.000 x 2.150 x 950 mm - Laadvermogen van 16 ton - Laadcapaciteit circa 8 m3 water - Hydraulisch geremd - Banden 560/60/22.5 - Led verlichting

Zapytaj o szczególy

Sprzedawca

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

0031657782...
Netherlands, De Hoogt 1a 2977 LA Goudriaan (Region: Zuid-Holland) Netherlands
Czas lokalny dealera — 01:58

Kontakt ze sprzedawcą


Polityka prywatności

t1 test unit

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.