Nowy przyczepa rolnicza wywrotka 3 zijdige kipper

RodzajNowy przyczepa rolnicza wywrotka
KrajHolandia
Telefon0031657782......
Online: 3mies. 26d.
  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
Numer IDN5936
Nowy

Opis

Jednym z wybranej marki 3 zijdige kipper przyczepa rolnicza wywrotka jest gotowy do wzmocnienia pozycji firmy transportowej.

Znajduje się w Holandia. Całe specyfikacje techniczne są wymienione poniżej.

Z tysiącami pojazdów umieszczonych na Truck1 Polska, wybranie jednego z 3 zijdige kipper przyczepa rolnicza wywrotka nie sprawi Ci żadnego problemu.

Agomac 3 zijdige kipper. Degelijk uitgevoerde kipper met 5mm plaatwerk. Bakafmeting 3450 x 1850 x 400 mm. Laadvermogen 6 ton. Neerklapbare zijschotten met veerondersteuning. Bovenscharnierende zelfsluitende achterklep. Enkele hydraulisch geremde as met brede 500/50-17 banden. Voorzien van hydraulisch steunpoot met handpomp. Draaibaar trekoog in hoogte verstelbaar. Rondom touwhaakjes aan de bak. Compleet met Led verlichting.

Zapytaj o szczególy

Sprzedawca

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

0031657782...
Netherlands, De Hoogt 1a 2977 LA Goudriaan (Region: Zuid-Holland) Netherlands
Czas lokalny dealera — 03:32

Kontakt ze sprzedawcą


Polityka prywatności

t1 test unit

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.