Używane przyczepy rolnicze

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 355

Kryteria wyszukiwania

search

Aukcja, wynajem

Aukcja, wynajem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 18

Używane przyczepy rolnicze w najlepszych cenach

Maszyny te należą do kategorii urządzeń rolniczych, wykorzystywanych do transportu ładunków w trudnych warunkach. Dostępność wielu modyfikacji przyczep rolniczych wynika z dużej różnorodności przewożonych materiałów (od pasz i nawozów mineralnych po zwierzęta gospodarskie).

Typy przyczep rolniczych

W oparciu o możliwość transportowania ładunków przyczepy rolnicze dzielą się na uniwersalne i specjalistyczne. Przyczepy uniwersalne są ciągnięte przez traktory. Ich konstrukcja to skrzynia ładunkowa z burtami o regulowanej wysokości. Przyczepy specjalistyczne mają konstrukcję przystosowaną do przewożenia określonego rodzaju ładunku, mogą być sprzęgane z ciągnikami lub innymi pojazdami o ściśle określonej mocy.

Na Truck1 znajdziesz duży wybór przyczep rolniczych takich marek jak Fliegl, Kaweco czy Krone. Dzięki naszej platformie z łatwością wyszukasz sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom. Współpracujemy z rzetelnymi europejskimi dealerami, którzy zawsze z chęcią służą Ci pomocą.

Przed kupnem używanej przyczepy rolniczej, radzimy przeczytać artykuł, w którym jest mowa o klasyfikacji przyczep rolniczych, o najlepszych producentach tego sprzętu, o tym, na jakie elementy przyczepy trzeba koniecznie zwrócić uwagę (które elementy najczęściej się zużywają).

Odnaleziono wyników: 355
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.