Używane pługi

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 449

Kryteria wyszukiwania

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 23

Maszyny do orki z całej Europy

Pługi to jedne z kluczowych narzędzi rolniczych wykorzystywanych do uprawy roli. Ciągnięty przez pojazd silnikowy pług rozrywa rolę oraz odcina jej pas (skibę) przygotowując w ten sposób łoże siewne. Poprzez obracanie gleby, pług umożliwia przenikanie składników odżywczych do jej głębszych warstw, a jednocześnie usuwa chwasty i pozostałości wcześniejszych upraw. W ten sposób gleba jest przygotowywana do dalszych etapów uprawy.

Rodzaje pługów

Orka rozluźnia strukturę gleby oraz zwiększa jej pojemność wodną. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów pługów:

  • pług lemieszowy;
  • agregat ścierniskowy;
  • pług zagonowy;
  • pług talerzowy.

Na Truck1 znajdziesz używane pługi takich marek jak Lemken, Rabe, Kverneland, Niemeyer. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź sprzęt odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Odnaleziono wyników: 449
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.