Maszyny rolnicze - używane na sprzedaż - Truck1
Polska - Polski | PLN
00
Logowanie/ Rejestracja
Katalog
Sprzedaj
Umieść ogłoszenie
Rodzaj

Używane maszyny rolnicze

Powszechnie wiadomo, że maszyny rolnicze są siłą napędową sektora rolnego. Współczesne wysokowydajne rozwiązania obejmujące technologie informacyjne, przyczyniają się do znacznego zwiększenia efektywności rolnictwa poprzez automatyzację i mechanizację wszystkich wykonywanych operacji. Klasyfikacja maszyn rolniczych opiera się na ich wykorzystaniu w poszczególnych sektorach rolnictwa: uprawa, hodowla i gospodarka leśna. Do każdej kategorii należą specjalistyczne urządzenia stosowane na różnych etapach produkcji.

Dostępne ogłoszenia maszyn rolniczych

W procesie produkcji roślinnej wykorzystywane są następujące grupy urządzeń rolniczych:
  • do uprawy gleby (pługi, wały posiewne, kultywatory);
  • do siewu (różne maszyny siewne i siewniki);
  • do pielęgnacji upraw (sprzęt do nawadniania i nawożenia);
  • do zbioru upraw (kosiarki, różnego rodzaju kombajny);
  • do prac po zbiorach (przenośniki, przyczepy, urządzenia do czyszczenia zboża).
Produkcja zwierzęca jest głównie uzależniona od wozów paszowych, maszyn udojowych i systemów silosowych. W rolnictwie najważniejszymi środkami transportu są ciągniki, wykonują one również większość prac związanych z tym obszarem. Międzynarodowa platforma Truck1 pomoże Ci znaleźć wiarygodnych dealerów, którzy skupiają się na handlu specjalistycznym sprzętem. W naszym katalogu znajduje się wiele ofert sprzedaży urządzeń rolniczych Claas, John Deere, Fendt, Krone, Deutz, Amazone czy Kverneland. Łatwa w obsłudze nawigacja oraz duży wybór ofert ułatwiają znalezienie odpowiednich maszyn. Dodatkowo Truck1 umożliwia porównywanie konkretnych jednostek zgodnie z kluczowymi specyfikacjami.
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.