Maszyny rolnicze - używane na sprzedaż - Truck1
Kategorie pojazdów
Sprzedaj
Moje konto
Umieść ogłoszenie

Maszyny rolnicze


Rodzaj
Zobacz więcej:

Powszechnie wiadomo, że maszyny rolnicze są siłą napędową sektora rolnego. Współczesne

wysokowydajne rozwiązania obejmujące technologie informacyjne, przyczyniają się do znacznego zwiększenia efektywności rolnictwa poprzez automatyzację i mechanizację wszystkich wykonywanych operacji.

Klasyfikacja maszyn rolniczych opiera się na ich wykorzystaniu w poszczególnych sektorach rolnictwa: uprawa, hodowla i gospodarka leśna. Do każdej kategorii należą specjalistyczne urządzenia stosowane na różnych etapach produkcji.

W procesie produkcji roślinnej wykorzystywane są następujące grupy urządzeń rolniczych:

  • do uprawy gleby (pługi, wały posiewne, kultywatory);
  • do siewu (różne maszyny siewne i siewniki);
  • do pielęgnacji upraw (sprzęt do nawadniania i nawożenia);
  • do zbioru upraw (kosiarki, różnego rodzaju kombajny);
  • do prac po zbiorach (przenośniki, przyczepy, urządzenia do czyszczenia zboża).

Produkcja zwierzęca jest głównie uzależniona od wozów paszowych, maszyn udojowych i systemów silosowych.

W rolnictwie najważniejszymi środkami transportu są ciągniki, wykonują one również większość prac związanych z tym obszarem.

Międzynarodowa platforma Truck1 pomoże Ci znaleźć wiarygodnych dealerów, którzy skupiają się na handlu specjalistycznym sprzętem. W naszym katalogu znajduje się wiele ofert sprzedaży urządzeń rolniczych Claas, John Deere, Fendt, Krone, Deutz, Amazone, Kverneland. Łatwa w obsłudze nawigacja oraz duży wybór ofert ułatwiają znalezienie odpowiednich maszyn. Dodatkowo Truck1 umożliwia porównywanie konkretnych jednostek zgodnie z kluczowymi specyfikacjami.

Popularni sprzedawcy
Raiffeisen Waren GmbH
Sensenberger Agrar-Technik
KRAAKMAN
KRAAKMAN
EURO-JABELMANN Maschinenbau GmbH
EURO-JABELMANN Maschinenbau GmbH
comrowa Technik Agent
comrowa Technik Agent
LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.
LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old