GEA / Loma BeltLoader with metal detector BeltLoader F3 Maszyna spożywcza - Truck1, ID: 10115294
Znajdź LOMAPrzejdź do ogłoszeń LOMA
Zobacz produkty na stanie
Ogłoszenie Maszyna spożywcza GEA / Loma BeltLoader with metal detector BeltLoader F3 nie jest już dostępne, ale znaleźliśmy podobne oferty (17)
Podobne oferty:
GEA preduster - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
GEA preduster - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
GEA preduster - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
GEA preduster - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
GEA preduster - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (14)

GEA preduster

Maszyna spożywcza
Holandia, Oirschot
Cena na zapytanie
Holandia, Oirschot
GEA tempura dipper - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
GEA tempura dipper - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
GEA tempura dipper - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
GEA tempura dipper - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
GEA tempura dipper - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

GEA tempura dipper

Maszyna spożywcza
Holandia, Oirschot
Cena na zapytanie
Holandia, Oirschot
Mettler Toledo FiveGo F3 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Mettler Toledo FiveGo F3 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Mettler Toledo FiveGo F3 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Mettler Toledo FiveGo F3 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Mettler Toledo FiveGo F3 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Mettler Toledo FiveGo F3

Maszyna spożywcza
Holandia, Villebon-sur-Yvette
Opublikowane: 29d.Numer referencyjny 1097-28

217PLN

Cena bez VAT

Aukcja
  • ≈ 50 EUR
  • ≈ 57 USD
Holandia, Villebon-sur-Yvette
GEA wetcoater - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
GEA wetcoater - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
GEA wetcoater - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
GEA wetcoater - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
GEA wetcoater - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

GEA wetcoater

Maszyna spożywcza
Holandia, Oirschot
Cena na zapytanie
Holandia, Oirschot
GEA inspection platform - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
GEA inspection platform - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
GEA inspection platform - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
GEA inspection platform - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
GEA inspection platform - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

GEA inspection platform

Maszyna spożywcza
Holandia, Oirschot
Cena na zapytanie
Holandia, Oirschot
Air filtration system GEA OptiAir - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Air filtration system GEA OptiAir - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Air filtration system GEA OptiAir - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Air filtration system GEA OptiAir - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Air filtration system GEA OptiAir - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Air filtration system GEA OptiAir

Maszyna spożywcza
Polska, Mokotów
Opublikowane: 13d.
Cena na zapytanie
Polska, Mokotów
Formularz kontaktowy
Preduster GEA OptiFlour II 400 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Preduster GEA OptiFlour II 400 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Preduster GEA OptiFlour II 400 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Preduster GEA OptiFlour II 400 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Preduster GEA OptiFlour II 400 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Preduster GEA OptiFlour II 400

Maszyna spożywcza
Polska, Mokotów
Opublikowane: 13d.
Cena na zapytanie
Polska, Mokotów
Formularz kontaktowy
Coating machine GEA TempuDipper 400 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Coating machine GEA TempuDipper 400 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Coating machine GEA TempuDipper 400 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Coating machine GEA TempuDipper 400 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Coating machine GEA TempuDipper 400 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Coating machine GEA TempuDipper 400

Maszyna spożywcza
Polska, Mokotów
Opublikowane: 12d.
Cena na zapytanie
Polska, Mokotów
Formularz kontaktowy
Thermal oil fryer GEA Koppens BR3500/600 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Thermal oil fryer GEA Koppens BR3500/600 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Thermal oil fryer GEA Koppens BR3500/600 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Thermal oil fryer GEA Koppens BR3500/600 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Thermal oil fryer GEA Koppens BR3500/600 - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

Thermal oil fryer GEA Koppens BR3500/600

Maszyna spożywcza
Polska, Mokotów
Cena na zapytanie
Polska, Mokotów
Formularz kontaktowy
Breading machine GEA CFS CrumbMaster 400 II - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Breading machine GEA CFS CrumbMaster 400 II - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Breading machine GEA CFS CrumbMaster 400 II - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Breading machine GEA CFS CrumbMaster 400 II - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Breading machine GEA CFS CrumbMaster 400 II - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Breading machine GEA CFS CrumbMaster 400 II

Maszyna spożywcza
Polska, Mokotów
Opublikowane: 12d.
Cena na zapytanie
Polska, Mokotów
Formularz kontaktowy
Breading machine GEA CFS CrumbMaster 400 I - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Breading machine GEA CFS CrumbMaster 400 I - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Breading machine GEA CFS CrumbMaster 400 I - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Breading machine GEA CFS CrumbMaster 400 I - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Breading machine GEA CFS CrumbMaster 400 I - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Breading machine GEA CFS CrumbMaster 400 I

Maszyna spożywcza
Polska, Mokotów
Opublikowane: 12d.
Cena na zapytanie
Polska, Mokotów
Formularz kontaktowy
Auriol Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Auriol Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Auriol Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Auriol Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Auriol Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

Auriol Cooking kettle with emulsifier

Maszyna spożywcza
Wielka Brytania, Harlow
Cena na zapytanie
Wielka Brytania, Harlow
Formularz kontaktowy
Belt conveyor with variable speed control - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Belt conveyor with variable speed control - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Belt conveyor with variable speed control - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Belt conveyor with variable speed control - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Belt conveyor with variable speed control - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Belt conveyor with variable speed control

Maszyna spożywcza
Polska, Mokotów
Cena na zapytanie
Polska, Mokotów
Formularz kontaktowy
Auriol M500VBEX Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Auriol M500VBEX Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Auriol M500VBEX Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Auriol M500VBEX Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Auriol M500VBEX Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

Auriol M500VBEX Cooking kettle with emulsifier

Maszyna spożywcza
Wielka Brytania, Harlow
Cena na zapytanie
Wielka Brytania, Harlow
Formularz kontaktowy
Auriol M500VBEX Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Auriol M500VBEX Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Auriol M500VBEX Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Auriol M500VBEX Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Auriol M500VBEX Cooking kettle with emulsifier - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

Auriol M500VBEX Cooking kettle with emulsifier

Maszyna spożywcza
Wielka Brytania, Harlow
Cena na zapytanie
Wielka Brytania, Harlow
Formularz kontaktowy
Belshaw HI18F Icer Icing machine - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Belshaw HI18F Icer Icing machine - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Belshaw HI18F Icer Icing machine - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Belshaw HI18F Icer Icing machine - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Belshaw HI18F Icer Icing machine - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Belshaw HI18F Icer Icing machine

Maszyna spożywcza
Wielka Brytania, Harlow
Cena na zapytanie
Wielka Brytania, Harlow
Formularz kontaktowy
Prinzen PSPC30 egg packing machine with stacker, washer and Venco conveyor belt - Maszyna spożywcza: zdjęcie 1
Prinzen PSPC30 egg packing machine with stacker, washer and Venco conveyor belt - Maszyna spożywcza: zdjęcie 2
Prinzen PSPC30 egg packing machine with stacker, washer and Venco conveyor belt - Maszyna spożywcza: zdjęcie 3
Prinzen PSPC30 egg packing machine with stacker, washer and Venco conveyor belt - Maszyna spożywcza: zdjęcie 4
Prinzen PSPC30 egg packing machine with stacker, washer and Venco conveyor belt - Maszyna spożywcza: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (11)

78 153PLN

  • ≈ 18 000 EUR
  • ≈ 20 770 USD
Norwegia, Rakkestad
Formularz kontaktowy

Maszyna spożywcza GEA / Loma BeltLoader with metal detector BeltLoader F3

Zobacz podobne
Ten produkt jest niedostępny
Maszyna spożywcza GEA / Loma BeltLoader with metal detector BeltLoader F3: zdjęcie 1

Mamy inne ogłoszenia, podobne do tego towaru.

Zobacz produkty na stanie
zoom in
Maszyna spożywcza GEA / Loma BeltLoader with metal detector BeltLoader F3: zdjęcie 1
See what's in stock now
SPRZEDANE

Sprzedawca nie podał ceny.

To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.

Marka

Numer referencyjny

3158
Rok produkcji

Masa

1000 kg
Długość

4600 mm
Szerokość

1500 mm
Wysokość

2550 mm
Zapotrzebowanie mocy

4 kW
Napięcie

3 x 380V
Częstotliwość

60 Hz
Lokalizacja

Holandia, Den Uitvanck 20, 5688 XG Oirschot, The Netherlands

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

SPRZEDANE

Sprzedawca nie podał ceny.

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie oraz przetwarzanie swoich danych osobowych. Dowiedz się więcej
t1 old test archive
t1 test archive - Industrial equipment
t1 test archive - Handelsonderneming P.A. van Zutphen B.V.