Używane dźwigi terenowe: skorzystaj z szerokiej bazy ofert Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 204

Kryteria wyszukiwania

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 11

Kupuj i sprzedawaj online używane dźwigi terenowe

Dźwig terenowy to wszechstronna wersja hydraulicznego żurawia samojezdnego. Właściwie jest to hybryda konwencjonalnego żurawia samojezdnego i dźwigu pracującego w trudnym terenie. Sterowanie wszystkimi kołami, funkcja „psiego chodu” sprawiają, że doskonale radzi sobie zarówno na drogach jak i w terenie.

Pozostałe zalety dźwigów terenowych

Kompaktowa konstrukcja dźwigów terenowych umożliwia ich skuteczne wykorzystanie nawet w miejscach o ograniczonej powierzchni. Pojazdy te mogą być wyposażone w wysięgniki o zróżnicowanej długości, co również wpływa na ich uniwersalną charakterystykę. Na Truck1 znajdziesz używane dźwigi terenowe odpowiadające Twoim potrzebom. Zapoznaj się z najnowszymi ofertami naszych dealerów. Baza ogłoszeń Truck1 zawiera maszyny takich marek jak Tadano, Grove czy Liebherr.

Odnaleziono wyników: 204
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.