Używane zagęszczarki płytowe: skorzystaj z szerokiej bazy ofert Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 215

Kryteria wyszukiwania

search

Aukcja, wynajem

Aukcja, wynajem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 11

Kupuj i sprzedawaj na całym świecie używane zagęszczarki płytowe

Zagęszczarki płytowe to maszyny stosowane do zagęszczania podłoża przy takich pracach budowlanych jak kładzenie kostki brukowej czy konserwacja i naprawa dróg.

Podstawę układu wibracyjnego stanowi duża metalowa płyta. Poruszając się zagęszcza ona podłoże tworząc równą, poziomą powierzchnię. W przypadku tych maszyn kluczową rolę odgrywa uchwyt sterujący. Może się on znajdować na środku bądź z tyłu urządzenia. Położenie ma wpływ na zakres wychylenia, a także wysokość operowania. Niektóre modele wyposażone są w specjalne antywibracyjne uchwyty zwiększające wygodę użytkowania.

Zagęszczarki płytowe są najczęściej stosowane przy brukowaniu podjazdów i kładzeniu chodników.

Zakup zagęszczarki płytowej: Truck1 pomoże Ci dokonać najlepszych transakcji

Jeśli chcesz kupić używaną zagęszczarkę płytową sprawdź atrakcyjne oferty dostępne na Truck1. Nasza szeroka baza ogłoszeń obejmuje modele od znanych producentów: Wacker, Bomag, Ammann, Neuson. Współpracujemy z wiarygodnymi europejskimi dealerami aby udostępnić naszym użytkownikom najlepsze oferty.

Odnaleziono wyników: 215
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.