Caterpillar D5H Spycharka - Truck1, ID: 2671412
Znajdź CATERPILLAR D5HPrzejdź do ogłoszeń CATERPILLAR D5H
Archiwum

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: Caterpillar D5H

Umieść ogłoszenie "Poszukuję"
Zobacz produkty na stanie
Ogłoszenie Spycharka Caterpillar D5H nie jest już dostępne, ale znaleźliśmy podobne oferty (20)
Podobne oferty:
CATERPILLAR CAT D5H - Spycharka: zdjęcie 1
CATERPILLAR CAT D5H - Spycharka: zdjęcie 2
CATERPILLAR CAT D5H - Spycharka: zdjęcie 3
CATERPILLAR CAT D5H - Spycharka: zdjęcie 4
CATERPILLAR CAT D5H - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

CATERPILLAR CAT D5H

Spycharka
130 hp
Niemcy, Burg
Cena na zapytanie
130 hp
Niemcy, Burg
Formularz kontaktowy
Caterpillar D5H - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D5H - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D5H - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D5H - Spycharka: zdjęcie 4
Caterpillar D5H - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Caterpillar D5H

Spycharka
20182600 mthWaga netto: 13740 kg180 hp
Chiny, Shanghai
Opublikowane: 1mies.

75 417PLN

  • ≈ 17 434 EUR
  • ≈ 19 998 USD
20182600 mthWaga netto: 13740 kg180 hp
Chiny, Shanghai
CATERPILLAR D5H - Spycharka: zdjęcie 1
CATERPILLAR D5H - Spycharka: zdjęcie 2
CATERPILLAR D5H - Spycharka: zdjęcie 3
CATERPILLAR D5H - Spycharka: zdjęcie 4
CATERPILLAR D5H - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

CATERPILLAR D5H

Spycharka
2010
Chiny, Changqiao
Cena na zapytanie
2010
Chiny, Changqiao
Formularz kontaktowy
CAT D5H XL FOR SPARE PARTS  - Spycharka: zdjęcie 1
CAT D5H XL FOR SPARE PARTS  - Spycharka: zdjęcie 2
CAT D5H XL FOR SPARE PARTS  - Spycharka: zdjęcie 3
CAT D5H XL FOR SPARE PARTS  - Spycharka: zdjęcie 4
CAT D5H XL FOR SPARE PARTS  - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (19)

CAT D5H XL FOR SPARE PARTS

Spycharka
199614521 mth130 hp
Litwa, Šniūraičiai

41 095PLN

  • ≈ 9 500 EUR
  • ≈ 10 897 USD
199614521 mth130 hp
Litwa, Šniūraičiai
Formularz kontaktowy
Caterpillar D5H LGP - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D5H LGP - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D5H LGP - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D5H LGP - Spycharka: zdjęcie 4
Caterpillar D5H LGP - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (18)

Caterpillar D5H LGP

Spycharka
198912380 mthWaga netto: 15000 kg
Francja, Lillers

155 731PLN

  • ≈ 36 000 EUR
  • ≈ 41 296 USD
198912380 mthWaga netto: 15000 kg
Francja, Lillers
Formularz kontaktowy
Caterpillar D7F Ex- - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D7F Ex- - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D7F Ex- - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D7F Ex- - Spycharka: zdjęcie 4
Caterpillar D7F Ex- - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

Caterpillar D7F Ex-

Spycharka
199664 mthWaga netto: 20094 kg
Holandia, Deurne
Opublikowane: 2d.Numer referencyjny E06268
Cena na zapytanie
199664 mthWaga netto: 20094 kg
Holandia, Deurne
Formularz kontaktowy
Caterpillar D5H LGP Raupe - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D5H LGP Raupe - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D5H LGP Raupe - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D5H LGP Raupe - Spycharka: zdjęcie 4
Caterpillar D5H LGP Raupe - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

Caterpillar D5H LGP Raupe

Spycharka
19979989 mth
Niemcy, Lübbecke

115 068PLN

  • ≈ 26 600 EUR
  • ≈ 30 513 USD
19979989 mth
Niemcy, Lübbecke
Formularz kontaktowy
Caterpillar D7F Ex-army - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D7F Ex-army - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D7F Ex-army - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D7F Ex-army - Spycharka: zdjęcie 4
Caterpillar D7F Ex-army - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

Caterpillar D7F Ex-army

Spycharka
199662 mthWaga netto: 20094 kg
Holandia, Deurne
Opublikowane: 8h. Numer referencyjny E06300
Cena na zapytanie
199662 mthWaga netto: 20094 kg
Holandia, Deurne
Formularz kontaktowy
Caterpillar D7F Ex-army - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D7F Ex-army - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D7F Ex-army - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D7F Ex-army - Spycharka: zdjęcie 4
Caterpillar D7F Ex-army - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

Caterpillar D7F Ex-army

Spycharka
1996158 mthWaga netto: 20094 kg
Holandia, Deurne
Opublikowane: 8h. Numer referencyjny E06089
Cena na zapytanie
1996158 mthWaga netto: 20094 kg
Holandia, Deurne
Formularz kontaktowy
Caterpillar Bulldozer CAT D5H, D5K Cheap Japan Origin Bulldozer - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar Bulldozer CAT D5H, D5K Cheap Japan Origin Bulldozer - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar Bulldozer CAT D5H, D5K Cheap Japan Origin Bulldozer - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar Bulldozer CAT D5H, D5K Cheap Japan Origin Bulldozer - Spycharka: zdjęcie 4
Caterpillar Bulldozer CAT D5H, D5K Cheap Japan Origin Bulldozer - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Caterpillar Bulldozer CAT D5H, D5K Cheap Japan Origin Bulldozer

Spycharka
20161825 mthWaga netto: 80000 kgŁadowność: 80000 kg
Chiny, Fengxian District
Opublikowane: 1mies.
Cena na zapytanie
20161825 mthWaga netto: 80000 kgŁadowność: 80000 kg
Chiny, Fengxian District
Formularz kontaktowy
Caterpillar D5 - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D5 - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D5 - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D5 - Spycharka: zdjęcie 4
Caterpillar D5 - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Caterpillar D5

Spycharka
20231969 mth
Wielka Brytania, Billingham
Opublikowane: 3d.Numer referencyjny US2943

1 414 157PLN

  • ≈ 326 907 EUR
  • ≈ 375 001 USD
20231969 mth
Wielka Brytania, Billingham
Formularz kontaktowy
Caterpillar D5C, D5M, D5N - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D5C, D5M, D5N - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D5C, D5M, D5N - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D5C, D5M, D5N - Spycharka: zdjęcie 4
Caterpillar D5C, D5M, D5N - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Caterpillar D5C, D5M, D5N

Spycharka
20182500 mthWaga netto: 9408 kg160 hp
Chiny, Shanghai
Opublikowane: 1mies.

82 961PLN

  • ≈ 19 178 EUR
  • ≈ 21 999 USD
20182500 mthWaga netto: 9408 kg160 hp
Chiny, Shanghai
Caterpillar D4H - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D4H - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D4H - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D4H - Spycharka: zdjęcie 4
Caterpillar D4H - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (17)

Caterpillar D4H

Spycharka
198613876 mthWaga netto: 17000 kg101 hp
Estonia, Taebla
Opublikowane: 23d.Numer referencyjny M796-9326

64 455PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 14 900 EUR
  • ≈ 17 092 USD
198613876 mthWaga netto: 17000 kg101 hp
Estonia, Taebla
Formularz kontaktowy
CATERPILLAR D6H - Spycharka: zdjęcie 1
CATERPILLAR D6H - Spycharka: zdjęcie 2
CATERPILLAR D6H - Spycharka: zdjęcie 3
CATERPILLAR D6H - Spycharka: zdjęcie 4
CATERPILLAR D6H - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

CATERPILLAR D6H

Spycharka
2020182 hp
Chiny, Hefei
Opublikowane: 1mies.
259 552PLN

-26,3%

191 203PLN

  • ≈ 44 200 EUR
  • ≈ 50 702 USD
2020182 hp
Chiny, Hefei
Formularz kontaktowy
CATERPILLAR D6H - Spycharka: zdjęcie 1
CATERPILLAR D6H - Spycharka: zdjęcie 2
CATERPILLAR D6H - Spycharka: zdjęcie 3
CATERPILLAR D6H - Spycharka: zdjęcie 4
CATERPILLAR D6H - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

CATERPILLAR D6H

Spycharka
20173230 mth182 hp
Chiny, Hefei
220 619PLN

-32,2%

149 675PLN

  • ≈ 34 600 EUR
  • ≈ 39 690 USD
20173230 mth182 hp
Chiny, Hefei
Formularz kontaktowy
Caterpillar D6H - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D6H - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D6H - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D6H - Spycharka: zdjęcie 4

Caterpillar D6H

Spycharka
20192206 mthWaga netto: 250200 kg267 hp
Chiny, Dianbu

194 214PLN

  • ≈ 44 896 EUR
  • ≈ 51 501 USD
20192206 mthWaga netto: 250200 kg267 hp
Chiny, Dianbu
Caterpillar D9H - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D9H - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D9H - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D9H - Spycharka: zdjęcie 4
Caterpillar D9H - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

Caterpillar D9H

Spycharka
19805000 mthWaga netto: 49000 kg
Francja, Neuville-Saint-Amand

209 372PLN

  • ≈ 48 400 EUR
  • ≈ 55 520 USD
19805000 mthWaga netto: 49000 kg
Francja, Neuville-Saint-Amand
Formularz kontaktowy
CATERPILLAR D9H - Spycharka: zdjęcie 1
CATERPILLAR D9H - Spycharka: zdjęcie 2
CATERPILLAR D9H - Spycharka: zdjęcie 3
CATERPILLAR D9H - Spycharka: zdjęcie 4
CATERPILLAR D9H - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (29)

CATERPILLAR D9H

Spycharka
20066500 mth410 hp
Chiny, -

150 843PLN

  • ≈ 34 870 EUR
  • ≈ 40 000 USD
20066500 mth410 hp
Chiny, -
Formularz kontaktowy
Caterpillar D7H - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D7H - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D7H - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D7H - Spycharka: zdjęcie 4
Caterpillar D7H - Spycharka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Caterpillar D7H

Spycharka
20162800 mthWaga netto: 23000 kg231 hp
Chiny, Shanghai
Opublikowane: 1mies.

218 720PLN

  • ≈ 50 561 EUR
  • ≈ 57 999 USD
20162800 mthWaga netto: 23000 kg231 hp
Chiny, Shanghai
Caterpillar D6H - Spycharka: zdjęcie 1
Caterpillar D6H - Spycharka: zdjęcie 2
Caterpillar D6H - Spycharka: zdjęcie 3
Caterpillar D6H - Spycharka: zdjęcie 4

Caterpillar D6H

Spycharka
2015300 mth
Chiny, Shanghai
Opublikowane: 1mies.
Cena na zapytanie
2015300 mth
Chiny, Shanghai

Spycharka Caterpillar D5H

Zobacz podobne
Ten produkt jest niedostępny
Spycharka Caterpillar D5H: zdjęcie 1

Mamy inne ogłoszenia, podobne do tego towaru.

Zobacz produkty na stanie
zoom in
Spycharka Caterpillar D5H: zdjęcie 1
See what's in stock now
Ciężkie maszyny CATERPILLAR
4.6
2 opinii
SPRZEDANE

Sprzedawca nie podał ceny.

To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.

Model

Numer referencyjny

315192
Rok produkcji

Motogodziny

8000 mth
Lokalizacja

Portugalia, Fátima

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Ciężkie maszyny CATERPILLAR
4.6
2 opinii
SPRZEDANE

Sprzedawca nie podał ceny.

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - ANTONIO DE OLIVEIRA FERREIRA