Używane sprężarki mobilne: skorzystaj z szerokiej bazy ofert Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 696

Kryteria wyszukiwania

search

Aukcja, wynajem

Aukcja, wynajem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 35

Kupuj i sprzedawaj online używane sprężarki mobilne

Sprężarki to maszyny powszechnie wykorzystywane w różnych obszarach począwszy od gospodarstw domowych a skończywszy na przemyśle.

Sprężarka to urządzenie, które przekształca energię uzyskaną z silnika elektrycznego lub spalinowego na energię potencjalną nagromadzoną w sprężonym powietrzu. Powietrze jest doprowadzane do zbiornika ciśnieniowego, gdzie następuje jego sprężanie. Gdy ciśnienie wewnątrz zbiornika osiągnie graniczny poziom sprężarka przestaje działać. Sprężone powietrze jest przechowywane wewnątrz zbiornika do dalszego użytku. Po wyczerpaniu całej energii kinetycznej zgromadzonej w sprężonym powietrzu kompresor uruchamia się ponownie aby zwiększyć ciśnienie wewnątrz zbiornika

Rodzaje sprężarek

Sprężarki powietrza są klasyfikowane w oparciu o poziom wytworzonego ciśnienie:

  • sprężarki niskociśnieniowe;
  • sprężarki średniociśnieniowe;
  • sprężarki wysokociśnieniowe.

Kolejna klasyfikacja opera się na rodzaju konstrukcji i zasadzie działania:

  • sprężarki śrubowe;
  • sprężarki turbinowe.
Truck1 udostępnia Ci szeroki wybór używanych sprężarek na sprzedaż. Na naszym portalu znajdziesz najlepsze maszyny takich znanych marek, jak Atlas, Compair, Kaeser. Współpracujemy z rzetelnymi europejskimi dealerami, których oferty spełnią Twoje oczekiwania.

Odnaleziono wyników: 696
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.