Nowy równiarka Pi Makina 3180A Motor Grader na sprzedaż, ID: 5843155

Nowy równiarka Pi Makina 3180A Motor Grader

Online: 3mies. 12d.

Numer referencyjny 000002
Rok produkcji 2021
Nowy
Stan nowy
Lokalizacja Turcja, ANKARA
Telefon +90 3124...
Kabina/wnętrze
  • oświetlenie robocze
  • klimatyzator
  • ogrzewanie
  • hydrauliczny układ hamulcowy
  • pneumatyczne zawieszenie fotela kierowcy
  • radioodtwarzacz
Dodatkowe informacje
  • gwarancja

Pi Makina, która wyprodukowała pierwszą krajową równiarkę w Turcji, oferuje wydajne i wydajne użytkowanie nawet w najbardziej wymagających warunkach dzięki opracowanemu w ostatnich latach modelowi 3180 A. Równiarki samobieżne wyróżniają się funkcjonalnością. Wykorzystywane są w różnych dziedzinach, takich jak tworzenie skarp, wykopy, odśnieżanie i zgarnianie.

Pi 3180 oferuje łatwość obsługi i konserwacji oraz oszczędność paliwa i ekonomiczną żywotność dzięki ciężkiej sile roboczej w polu z elastycznym układem stołu lemiesza i długim rozstawie osi oraz kabinie oferującej bezpieczny, ergonomiczny i szeroki kąt widzenia. Dzięki 220-konnemu silnikowi Cummins i szerokości ostrza 3658 mm przewyższa konkurencję.

Równiarki spalinowe Pi Makina są zaprojektowane tak, aby sprostać wszelkim potrzebom Gmin pracujących w najtrudniejszych warunkach, szczególnie z dużymi firmami budowlanymi wykonującymi prace infrastrukturalne.

Sprzedawca
Pi Makina Otomotiv
Pi Makina Otomotiv Turcja
Rzetelny
Ponad 1 rok z Truck1
Czas lokalny dealera
20:49
  Kontakt ze sprzedawcą
Temat wiadomości

Wiadomość została wysłana. Sprzedawca odpowie dla Pana/i w najbliższym czasie

  Rozliczenie dostawy

Podobne oferty

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Pi Makina Otomotiv
t1 old