Używane pompy wodne: skorzystaj z szerokiej bazy ofert Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 164

Kryteria wyszukiwania

search

Aukcja, wynajem

Aukcja, wynajem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 9

Wyszukaj z łatwością używane pompy wodne najlepszych marek

Jak sama nazwa wskazuje pompa wodna służy do przepompowywania wody, odbywa się to poprzez wytworzenie różnicy ciśnień pomiędzy jej wlotem a wylotem. Dzięki pompom możliwe jest zminimalizowanie przestojów pracy powstałych w wyniku intensywnych opadów deszczu, gdyż przy ich pomocy można usuwać nagromadzoną wodę. Najważniejsze parametry, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze pompy to wydajność, czas przestoju, trwałość i cena.

Popularne typy pomp wodnych

Dwa najpopularniejsze typy tych maszyn to pompy odśrodkowe i wyporowe. W pompie odśrodkowej obrotowa energia kinetyczna przekształca się w hydrodynamiczną energię przepływu wody. Pompy wyporowe zapewniają stały poziom przepływu w wyniku ruchu posuwisto-zwrotnego roboczego układu. W obrębie tych dwóch głównych typów występuje wiele wersji, które ze względu na swoją specyfikę mogą być wykorzystane do pracy w konkretnych warunkach.

Na Truck1 znajdziesz używane pompy wodne w najlepszych cenach. Ogłoszenia dostępne na naszym portalu pochodzą od rzetelnych europejskich dealerów, co gwarantuje, że oferowany sprzęt jest niezawodny i trwały. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o konkretnej ofercie, skontaktuj się sprzedawcą telefonicznie bądź za pomocą formularza.

Odnaleziono wyników: 164
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.