Używane podnośniki teleskopowe: skorzystaj z szerokiej bazy ofert Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 241

Kryteria wyszukiwania

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 13

Wyszukaj z łatwością używane podnośniki teleskopowe najlepszych marek

Podnośnik teleskopowy to specjalny rodzaj podnośnika koszowego zaprojektowany tak, aby uzyskać jak największy zasięg ramienia w płaszczyźnie poziomej. Teleskopowe podnośniki idealnie wspomagają prace w mało dostępnych miejscach, a także takie, w których trudność wynika z tego, iż muszą być wykonywane pod różnymi kątami.

Jesteś zainteresowany zakupem używanego podnośnika teleskopowego? Aby sprostać Twoim wymaganiom Truck1 oferuje Ci szeroki wybór ofert od najlepszych europejskich dealerów. Wybierz preferowaną markę (JLG, Genie, Haulotte i inne), wykorzystując filtry dostępne w menu po lewej stronie ekranu i przeglądaj najnowsze ogłoszenia.

Odnaleziono wyników: 241
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.