Podnośnik koszowy w samochody ciężarowe Ascendant ASC22

picture_as_pdf

picture_as_pdf

57 955 EUR

Rodzaj

Podnośnik koszowy w samochody ciężarowe

Rok

2014

Kraj

Wielka Brytania

Telefon

+44 129142......

Online: 4mies. 18d.
  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
Numer IDTRUM/0035
Rok produkcji2014
Przebieg110238 km
Waga ogólna7300 kg
Wysokość podnoszenia22000 mm
Kolorżółty
Opis

Ułatw sobie decyzję o zakupie, wybierając jeden z Ascendant ASC22 podnośnik koszowy w samochody ciężarowe prezentowanych na Truck1 Polska.

Rok produkcji – 2014. Znajduje się w Wielka Brytania. Szczegółowy przegląd znajduje się poniżej. Waga ogólna pojazdu: 7300 kg. Aktualny przebieg to 110238 km. Kolor pojazdu: żółty. Przedmiot kosztuje 57955 Euro.

Podczas wyszukiwania odpowiednich pojazdów wśród Ascendant ASC22 podnośnik koszowy w samochody ciężarowe skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać wszystkie wymagane informacje.


This 22m 2014 Ascendant ASC22 Truck mounted cherry picker is an ideal machine for worksites with good access to roads. Driveable on a standard driving license, these machines can revolutionise your working at height experience. This access platform is for sale now.

Zapytaj o szczególy
Sprzedawca

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

location_on

United Kingdom, PILL WAY SEVERN BRIDGE IND ESTATE CALDICOT MONMOUTHSHIRE NP26 5PU, United Kingdom

phone_iphone
language

www.accessplatforms.com

access_time

Czas lokalny dealera — 01:14


Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności

t1 test unit

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.