Używane miniładowarki: skorzystaj z szerokiej bazy ofert Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 409

Kryteria wyszukiwania

search

Aukcja, wynajem

Aukcja, wynajem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 21

Używane miniładowarki w najlepszych cenach

Ładowarki ze skrętem poślizgowym to kompaktowe maszyny o sztywnej ramie, wyposażone w ruchome ramiona przystosowane do pracy z różnym osprzętem. Ładowarki tego typu to zazwyczaj maszyny o kołowym układzie bieżnym, produkowane są również wersje wyposażone w gąsienice. Pomimo niewielkich rozmiarów obie grupy oferują dużą wydajność roboczą.

Taki ładowarki są czymś więcej niż zwykłymi maszynami do kopania czy podnoszenia. Aby w pełni korzystać z ich potencjału należy właściwie dobrać maszynę i osprzęt (łyżki, widły paletowe, nożyce, młoty hydrauliczne, itp.). Odpowiednia kombinacja tych dwóch elementów pozwala ograniczyć liczbę potrzebnych maszyn.

Obszary, w których wykorzystuje się miniładowarki

Małe ładowarki ze skrętem poślizgowym są w stanie zawracać i manewrować na niewielkiej przestrzeni. Takie maszyny są zwykle używane w pracach związanych z kształtowaniem terenu.

Średnie i duże maszyny tego typu wykorzystuje się w sytuacjach gdy brak jest miejsca aby użyć tradycyjną koparko-ładowarkę, mogą one z powodzeniem wykonywać wykopy, wiercenia czy prace wyburzeniowe.

Przeglądaj oferty używanych miniładowarek dostępne na Truck1. Nieustannie rozwijamy nasze usługi oraz nawiązujemy współprace z nowymi dealerami, aby udostępnić jak największą liczbę ogłoszeń ze sprzętem takich marek jak Bobcat, Volvo, Case.

Odnaleziono wyników: 409
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.