Ładowarki kołowe, ładowarki czołowe

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 2751

Kryteria wyszukiwania

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 138

Kupuj i sprzedawaj online używane ładowarki kołowe

Kołowe ładowarki czołowe to kategoria wszechstronnych maszyn do robót ziemnych. Na ich duże możliwości użytkowe wpływa między innymi konstrukcja z pneumatycznym zawieszeniem, a także szeroka gama dostępnego osprzętu. Kluczowym parametrem ładowarek kołowych jest ich moc użyteczna. W zależności od zakresu wykonywanych prac stosuje się maszyny o niskiej, średniej lub dużej mocy.

Zwiększ swoje zyski korzystając z szerokiej bazy ofert Truck1

Chcesz kupić lub sprzedać ładowarkę kołową? Międzynarodowa platforma Truck1 pomoże Ci zrealizować Twoje cele. Współpracujemy z najlepszymi dealerami takich marek jak:

  • Volvo;
  • Caterpillar;
  • Komatsu;
  • Hyundai;
  • Case.
W trakcie przeglądania i porównywania ofert należy pamiętać, że możliwe koszty transportu wpływają na całkowity koszt maszyny.

Odnaleziono wyników: 2751
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.