Pi Makina 350 tons/h Capacity Cone Crusher kruszarka nowy - Truck1, ID: 5875055
Kategorie pojazdów
Sprzedaj
Moje konto
Umieść ogłoszenie

Pi Makina 350 tons/h Capacity Cone Crusher Nowy kruszarka

Online: 4mies. 12d.

Marka PI MAKINA
Numer referencyjny 000018
Rok produkcji 2022
Nowy
Kolor czarny
Lokalizacja Turcja, ANKARA
Telefon +90 3124...
Dodatkowe informacje
  • gwarancja

Kruszarki stożkowe są przeznaczone do kruszenia twardych i korozyjnych materiałów ze strumienia i kamieniołomów, takich jak granit, bazalt i andezyt. Stosowana jest jako kruszarka wtórna i trzeciorzędna. Maksymalny rozmiar wkładu to 135-215 mm.

Zasada działania kruszarek stożkowych polega na kruszeniu materiałów z efektem ściskania, cięcia i gięcia. Zapewnia niski stopień zapylenia i zużycia, ponieważ kruszy materiał poprzez ściskanie.

Dzięki trwałym częściom zużywającym się, proces kruszenia trwa dłużej. Dzięki zaawansowanej konstrukcji komory kruszarki zapewnia wysoką wydajność przy mniejszym zużyciu części. Regulowana komora kruszarki umożliwia otrzymanie materiału o pożądanej wielkości. Ponadto koszty operacyjne są niskie, ponieważ czynności konserwacyjne i naprawcze można łatwo przeprowadzić na kruszarce.

Sprzedawca
Pi Makina Otomotiv
Pi Makina Otomotiv Turcja
Rzetelny
Ponad 1 rok z Truck1
Czas lokalny dealera
06:53
  Kontakt ze sprzedawcą
Temat wiadomości

Wiadomość została wysłana. Sprzedawca odpowie dla Pana/i w najbliższym czasie

  Rozliczenie dostawy

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Pi Makina Otomotiv
t1 old