Używane kompaktory: skorzystaj z szerokiej bazy ofert Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 290

Kryteria wyszukiwania

search

Aukcja, wynajem

Aukcja, wynajem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 15

Duży wybór kompaktorów na sprzedaż z całej Europy

Kompaktory do gruntu to maszyny wykorzystywane na dużych budowach do zagęszczania spójnych i mieszanych gleb. Dostępnych jest wiele typów tych pojazdów, dlatego przy ich wyborze należy uwzględnić rodzaj podłoża, które będzie zagęszczane, oraz zakres wykonywanych prac. Właściwy wybór kompaktora wpływa na jego efektywność, gdyż możliwe jest zmniejszenie ilości potrzebnych przejazdów, zużycia paliwa oraz czasu potrzebnego na wykonanie danej pracy.

Rodzaje kompaktorów

Jednym z najpopularniejszych urządzeń do zagęszczania podłoża jest kompaktor wibracyjny. Maszyny te mogą posiadać wały gładkie, okołkowane bądź ożebrowane. Aby zwiększyć wszechstronność kompaktorów z gładkimi bębnami wykorzystuje się opcjonalne nakładki z wypustami.

Modele z gładkimi wałami są najbardziej efektywne w przypadku gruntów luźnych i średnio zagęszczonych. Do bardziej spójnych podłoży lepiej nadają się kompaktory wibracyjne z wałami okołkowanymi i ożebrowanymi.

Na Truck1 znajdziesz używane kompaktory wibracyjne takich marek jak Bomag, Hamm, Caterpillar, Dynapac. Dzięki naszej rozbudowanej bazie ofert od najlepszych europejskich dealerów zyskasz pełny obraz rynku wtórnego tych maszyn

Odnaleziono wyników: 290
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.