Używane żurawie samojezdne: skorzystaj z szerokiej bazy ofert Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 722

Kryteria wyszukiwania

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 37

Nasze oferty używanych żurawi samojezdnych z całej Europy

Żurawie samojezdne (dźwigi samojezdne) są niezastąpione gdy zachodzi konieczność przemieszczenia ładunku, a od sprzętu wymagana jest wysoka prędkość i mobilność. Ze względu na udźwig żurawie samojezdne dzielą się na kilka kategorii: 10-40 ton, 40-160 ton i powyżej 160 ton. Dlatego przy zakupie żurawia należy uwzględnić maksymalny ciężar, jaki będzie podnoszony i wybrać maszynę z jak najmniejszym marginesem udźwigu. Długość ramienia określa maksymalną wysokość, na jaka może zostać podniesiony ładunek.

Żurawie samojezdne: więcej szczegółów technicznych

Wysięg żurawia to maksymalna odległość pomiędzy osią obrotu ramienia a środkiem gardzieli haka. Jeśli chodzi o wysięgniki to najpopularniejsze są modele o teleskopowej konstrukcji. Takie ramię żurawia zbudowane jest z kilku sekcji. Wysięgniki o owaloidalnym kształcie profilu są bardziej wytrzymałe niż profile prostokątne. Konstrukcja ramy podwozia jest taka sama jak w standardowej ciężarówce. Bardzo istotne są liczba osi oraz ich konfiguracja. Aby dobrać odpowiednie podwozie należy wziąć pod uwagę warunki, w jakich będzie użytkowany pojazd, ciężar podnoszonego ładunku czy promień skrętu.

Odnaleziono wyników: 722
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.