DAF DNT 620 AG USED Maszyna budowlana nowy - Truck1, ID: 7367428
Znajdź DAFPrzejdź do ogłoszeń DAF
Archiwum

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: DAF DNT 620 AG USED

Umieść ogłoszenie "Poszukuję"
Zobacz produkty na stanie
Ogłoszenie Maszyna budowlana DAF DNT 620 AG USED nie jest już dostępne, ale znaleźliśmy podobne oferty (18)
Podobne oferty:
DAF DNT 620 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DNT 620 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DNT 620 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF DNT 620 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 4
DAF DNT 620 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

DAF DNT 620 AG USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 700 kg
Belgia, Hamont-Achel
Cena na zapytanie
Waga netto: 700 kg
Belgia, Hamont-Achel
Formularz kontaktowy
DAF DNT 620 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DNT 620 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DNT 620 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF DNT 620 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 4
DAF DNT 620 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

DAF DNT 620 AG USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 700 kg
Belgia, Hamont-Achel
Cena na zapytanie
Waga netto: 700 kg
Belgia, Hamont-Achel
Formularz kontaktowy
DAF DKT 1160 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DKT 1160 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DKT 1160 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF DKT 1160 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 4
DAF DKT 1160 AG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

DAF DKT 1160 AG USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 1550 kg
Belgia, -
Cena na zapytanie
Waga netto: 1550 kg
Belgia, -
Formularz kontaktowy
DAF DKZ 1160 AG LONGBLOCK - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DKZ 1160 AG LONGBLOCK - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DKZ 1160 AG LONGBLOCK - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF DKZ 1160 AG LONGBLOCK - Maszyna budowlana: zdjęcie 4
DAF DKZ 1160 AG LONGBLOCK - Maszyna budowlana: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

DAF DKZ 1160 AG LONGBLOCK

Maszyna budowlana
Nowy2023Waga netto: 950 kg
Nowy
Belgia, -
Cena na zapytanie
Nowy2023Waga netto: 950 kg
Nowy
Belgia, -
Formularz kontaktowy
DAF DKZ1160AG LONG-BLOCK - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DKZ1160AG LONG-BLOCK - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DKZ1160AG LONG-BLOCK - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF DKZ1160AG LONG-BLOCK - Maszyna budowlana: zdjęcie 4
DAF DKZ1160AG LONG-BLOCK - Maszyna budowlana: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

DAF DKZ1160AG LONG-BLOCK

Maszyna budowlana
Nowy2023Waga netto: 950 kg
Nowy
Belgia, -
Cena na zapytanie
Nowy2023Waga netto: 950 kg
Nowy
Belgia, -
Formularz kontaktowy
DAF 311 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF 311 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF 311 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF 311 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 4
DAF 311 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

DAF 311 USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 460 kg
Belgia, Hamont-Achel
Cena na zapytanie
Waga netto: 460 kg
Belgia, Hamont-Achel
Formularz kontaktowy
DAF DKS 1160 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DKS 1160 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DKS 1160 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF DKS 1160 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 4

DAF DKS 1160 USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 1250 kg
Belgia, -
Cena na zapytanie
Waga netto: 1250 kg
Belgia, -
Formularz kontaktowy
DAF DHS 825 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DHS 825 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DHS 825 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF DHS 825 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 4
DAF DHS 825 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

DAF DHS 825 USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 728 kg
Belgia, -
Cena na zapytanie
Waga netto: 728 kg
Belgia, -
Formularz kontaktowy
DAF DKS1160 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DKS1160 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DKS1160 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF DKS1160 USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 4

DAF DKS1160 USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 1250 kg
Belgia, -
Cena na zapytanie
Waga netto: 1250 kg
Belgia, -
Formularz kontaktowy
DAF DH 825 MG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DH 825 MG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DH 825 MG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3

DAF DH 825 MG USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 1200 kg
Belgia, -
Cena na zapytanie
Waga netto: 1200 kg
Belgia, -
Formularz kontaktowy
DAF DKS 1160 M USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DKS 1160 M USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DKS 1160 M USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF DKS 1160 M USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 4
DAF DKS 1160 M USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

DAF DKS 1160 M USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 1700 kg
Belgia, -
Cena na zapytanie
Waga netto: 1700 kg
Belgia, -
Formularz kontaktowy
DAF PE 228 C USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF PE 228 C USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF PE 228 C USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF PE 228 C USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 4
DAF PE 228 C USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

DAF PE 228 C USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 880 kg
Belgia, -
Cena na zapytanie
Waga netto: 880 kg
Belgia, -
Formularz kontaktowy
DAF DT615A USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DT615A USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DT615A USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF DT615A USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 4
DAF DT615A USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

DAF DT615A USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 1100 kg
Belgia, -
Cena na zapytanie
Waga netto: 1100 kg
Belgia, -
Formularz kontaktowy
DAF DH825MG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DH825MG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DH825MG USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3

DAF DH825MG USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 1200 kg
Belgia, -
Cena na zapytanie
Waga netto: 1200 kg
Belgia, -
Formularz kontaktowy
DAF DK 1160 M USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 1
DAF DK 1160 M USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 2
DAF DK 1160 M USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 3
DAF DK 1160 M USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 4
DAF DK 1160 M USED - Maszyna budowlana: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

DAF DK 1160 M USED

Maszyna budowlana
Waga netto: 1310 kg
Belgia, Hamont-Achel
Cena na zapytanie
Waga netto: 1310 kg
Belgia, Hamont-Achel
Formularz kontaktowy
MWM TBG620V12 GENERATOR 738KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 1
MWM TBG620V12 GENERATOR 738KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 2
MWM TBG620V12 GENERATOR 738KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 3
MWM TBG620V12 GENERATOR 738KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 4
MWM TBG620V12 GENERATOR 738KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

MWM TBG620V12 GENERATOR 738KVA USED

Generator budowlany
1995
Belgia, Hamont-Achel
Cena na zapytanie
1995
Belgia, Hamont-Achel
Formularz kontaktowy
MWM TBG620V12 GENERATOR 738KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 1
MWM TBG620V12 GENERATOR 738KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 2
MWM TBG620V12 GENERATOR 738KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 3
MWM TBG620V12 GENERATOR 738KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 4
MWM TBG620V12 GENERATOR 738KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

MWM TBG620V12 GENERATOR 738KVA USED

Generator budowlany
1995
Belgia, -
Opublikowane: 2rok. Numer referencyjny 016663
Cena na zapytanie
1995
Belgia, -
Formularz kontaktowy
DAF DK1160MG GENERATOR 160KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 1
DAF DK1160MG GENERATOR 160KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 2
DAF DK1160MG GENERATOR 160KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 3
DAF DK1160MG GENERATOR 160KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 4
DAF DK1160MG GENERATOR 160KVA USED - Generator budowlany: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

DAF DK1160MG GENERATOR 160KVA USED

Generator budowlany
Waga netto: 1760 kg
Belgia, Hamont-Achel
Opublikowane: 2rok. Numer referencyjny 0314276
Cena na zapytanie
Waga netto: 1760 kg
Belgia, Hamont-Achel
Formularz kontaktowy

Nowy Maszyna budowlana DAF DNT 620 AG USED

Zobacz podobne
Ten produkt jest niedostępny
Nowy Maszyna budowlana DAF DNT 620 AG USED: zdjęcie 1

Mamy inne ogłoszenia, podobne do tego towaru.

Zobacz produkty na stanie
zoom in
Nowy Maszyna budowlana DAF DNT 620 AG USED: zdjęcie 1
See what's in stock now
SPRZEDANE

Sprzedawca nie podał ceny.

To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.

Marka

Numer referencyjny

0412523
Zastępuje OEM

DNT 620 AG
Nowy

Stan

nowy
Waga netto

700 kg
Długość

1400 mm
Szerokość

1000 mm
Wysokość

1100 mm
Lokalizacja

Belgia, Hamofa B.V.B.A. - Belgium

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

SPRZEDANE

Sprzedawca nie podał ceny.

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie oraz przetwarzanie swoich danych osobowych. Dowiedz się więcej
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - HAMOFA BVBA