Maszyny budowlane - używane na sprzedaż - Truck1
Polska | EUR
0
Zaloguj się / Rejestracja
Katalog
Sprzedaj
Umieść ogłoszenie

Maszyny budowlane


Rodzaj
Zobacz więcej:

Maszyny budowlane należą do grupy urządzeń wykorzystywanych podczas różnorodnych robót budowlanych. To kategoria pojazdów ciężkich oraz innych specjalistycznych sprzętów niezbędnych do wykonywania prac m.in. drogowych, górniczych lub przy naprawach i budowach budynków. Urządzenia mogą być stacjonarne — transportowane są wyłącznie na specjalnych naczepach oraz samobieżne, które przemieszczają się na gąsienicach lub kołach.

Maszyny budowlane — typy / podział

Maszyny budowlane możemy podzielić w zależności od rodzaju użytkowania:

  • maszyny do robót ziemnych - koparki, ładowarki, spycharki, równarki, zgarniarki
  • maszyny do zagęszczania gruntu, ubijarki (np. Hitachi, Komatsu, Caterpillar)
  • maszyny do transportu i produkcji masy betonowej - różnego rodzaju betoniarnie, pompy do betonu (np. Elkon, MAN, Scania, Mercedes-Benz)
  • maszyny do transportu pojazdów i urządzeń - ciągniki i samochody ciężarowe (np. IVECO Eurotech, DAF CF, MAN)
  • maszyny do robót drogowych - stabilizatory podłoża, rozściełacze do asfaltu, frezarki do asfaltu, walce (np. VOLVO ABG, Marini MAP, Dynapac)
  • maszyny do transportu materiałów sypkich - wozidła sztywne i przegubowe (np. Sinotruk, MAN, Renault Kerax)
  • maszyny do robót montażowych - dźwigi, żurawie, podnośniki koszowe (np. Bendini, Pi Makina, Bocker, Klaas)

Maszyny budowlane — zalety, wymiary, oznaczenia

Wysokiej jakości maszyny budowlane umożliwiają terminową pracę przy naprawie i wykończeniu budynków, podczas prac drogowych, w kopalniach i wielu innych dziedzin z kategorii budowlanych. Odpowiednio wykorzystane gwarantują bezpieczeństwo zarówno prowadzonej inwestycji, jak i operatora oraz innych osób postronnych.

Maszyny budowlane są skategoryzowane i mogą zostać wykorzystane wyłącznie do konkretnych zadań. Różnią się między sobą przeznaczeniem, a co za tym idzie konstrukcją i wyposażeniem. Wiele sprzętów posiada w wyposażeniu klimatyzator.

Maszyny budowlane — oferta, kontakt

Truck1 od blisko 20 lat skupia sprzedawców z całej Europy i umożliwia bezpośredni kontakt z nimi na wiele sposobów m.in: formularz kontaktowy, whatsapp, kontakt telefoniczny.

Tutaj znajdziesz również inne zarówno nowe jak i używane maszyny rolnicze i budowlane. Warto śledzić na bieżąco publikowane ogłoszenia gdyż codziennie pojawiają się nowe.

Popularni sprzedawcy
BSS heavy machinery GmbH
BSS heavy machinery GmbH
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.
t1 old