podmiejskie autobusy w leasing

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 42

Rozliczenie opłaty w leasingu

Opłata poczatkowa
Okres umowy leasingu, miesięcy
Stopa procentowa

Kryteria wyszukiwania

search

Rozliczenie opłaty w leasingu

Opłata poczatkowa —
Okres umowy leasingu, miesięcy —
Stopa procentowa —

Rozliczenie opłaty w leasingu

Opłata poczatkowa

Okres umowy leasingu, miesięcy

Stopa procentowa

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Przebieg km

Przebieg km

Konfiguracja osi

Konfiguracja osi
Strona 1 z 3

Oferty sprzedaży używanych podmiejskich autobusów dla Twoich potrzeb biznesowych

Podmiejskie autobusy są zaprojektowane do świadczenia międzymiastowych usług transportowych, zatem ich głównym przeznaczeniem jest przewożenie pasażerów pomiędzy zaludnionymi obszarami. W porównaniu z autobusami miejskimi, które na trasach mają wiele przystanków, autobusy podmiejskie pokonują dłuższe dystanse bez zatrzymywania się. Dlatego ichkonstrukcja musi zapewniać pasażerom odpowiedni poziom komfortu.

Jesteś zainteresowany zakupem używanego podmiejskiego autobusu? Truck1 jest dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą bazą ogłoszeń, znajdziesz tam autobusy najlepszych marek (Mercedes-Benz, Volvo, Setra czy Scania). Aby uzyskać więcej informacji odnośnie oferty lub zapewnianego wsparcia pozakupowegoskontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą.

Odnaleziono wyników: 42
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.