Leasing pojazdów i maszyn budowlanych | Truck1 Polska
Polska - Polski | PLN
00
Logowanie/ Rejestracja
Katalog
Sprzedaj
Umieść ogłoszenie

Leasing samochodów ciężarowych

Weź ciężarówkę, maszynę budowlaną lub rolniczą w leasing z minimalnym obciążeniem finansowym! Pomożemy odświeżyc flotę pojazdów szybko i bez kłopotów. Musisz tylko wybrać pojazd!

U nas na stronie Państwo mogą kupić w leasing ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe, wywrotki, maszyny budowlane i rolnicze, dowolne samochody dostawcze niezbędne dla Państwa firmy.

W kilku słowach, schemat procedury leasingu jest taki: Państwo odnajdują dostawcę, wybierają odpowiedni pojazd lub maszynę, firma leasingowa kupuje go, ubezpiecza i przekazuje Państwu do korzystania. Państwo muszą tylko wpłacić zaliczkę (zazwyczaj 20-40% od kosztu całkowitego), następnie z dochodu od eksploatacji pojazdu Państwo płacą raty leasingowe.

Przy tym Państwo zachowują kapitał obrotowy firmy, a także znacznie zaoszczędzają na podatkach. Po zakończeniu okresu umowy leasingowej pojazd przechodzi na Państwa własność w cenie pozostałej po wypłatach. Informacje szczegółowe można znaleźć niżej.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.