Renault Trafic Pogotowie - Truck1, ID: 8422017
Znajdź RENAULT TraficPrzejdź do ogłoszeń RENAULT Trafic
Archiwum

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: Renault Trafic

Umieść ogłoszenie "Poszukuję"
Zobacz produkty na stanie
Ogłoszenie Pogotowie Renault Trafic nie jest już dostępne, ale znaleźliśmy podobne oferty (13)
Podobne oferty:
Najlepiej dopasowane
Renault Trafic **BELGIAN ORIGINE-AIRCO** - Pogotowie: zdjęcie 1
Renault Trafic **BELGIAN ORIGINE-AIRCO** - Pogotowie: zdjęcie 2
Renault Trafic **BELGIAN ORIGINE-AIRCO** - Pogotowie: zdjęcie 3
Renault Trafic **BELGIAN ORIGINE-AIRCO** - Pogotowie: zdjęcie 4
Renault Trafic **BELGIAN ORIGINE-AIRCO** - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

Renault Trafic **BELGIAN ORIGINE-AIRCO**

Pogotowie
2008352768 km145 hpŁadowność: 520 kg
Belgia, Herentals
Opublikowane: 26d.Numer referencyjny 5295

21 449PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 4 900 EUR
  • ≈ 5 578 USD
2008352768 km145 hpŁadowność: 520 kg
Belgia, Herentals
Formularz kontaktowy
Renault Trafic - Pogotowie: zdjęcie 1
Renault Trafic - Pogotowie: zdjęcie 2
Renault Trafic - Pogotowie: zdjęcie 3
Renault Trafic - Pogotowie: zdjęcie 4
Renault Trafic - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (14)

Renault Trafic

Pogotowie
2019252490 km120 hpŁadowność: 533 kg
Polska, Chojnice
Opublikowane: 13d.

37 900PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 8 658 EUR
  • ≈ 9 857 USD
2019252490 km120 hpŁadowność: 533 kg
Polska, Chojnice
RENAULT Trafic 2.0 dCi 115 KM - Pogotowie: zdjęcie 1
RENAULT Trafic 2.0 dCi 115 KM - Pogotowie: zdjęcie 2
RENAULT Trafic 2.0 dCi 115 KM - Pogotowie: zdjęcie 3
RENAULT Trafic 2.0 dCi 115 KM - Pogotowie: zdjęcie 4
RENAULT Trafic 2.0 dCi 115 KM - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

RENAULT Trafic 2.0 dCi 115 KM

Pogotowie
2011358418 km
Polska, Wola
Opublikowane: 1d.Numer referencyjny 20089

21 136,13PLN

  • ≈ 4 828 EUR
  • ≈ 5 496,62 USD
2011358418 km
Polska, Wola
Formularz kontaktowy
RENAULT Trafic 2.0 dCi 115 KM - Pogotowie: zdjęcie 1
RENAULT Trafic 2.0 dCi 115 KM - Pogotowie: zdjęcie 2
RENAULT Trafic 2.0 dCi 115 KM - Pogotowie: zdjęcie 3
RENAULT Trafic 2.0 dCi 115 KM - Pogotowie: zdjęcie 4
RENAULT Trafic 2.0 dCi 115 KM - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

RENAULT Trafic 2.0 dCi 115 KM

Pogotowie
2011263287 km
Polska, Wola
Opublikowane: 1d.Numer referencyjny 20090

22 142,58PLN

  • ≈ 5 058 EUR
  • ≈ 5 758,48 USD
2011263287 km
Polska, Wola
Formularz kontaktowy
Renault MASTER - Pogotowie: zdjęcie 1
Renault MASTER - Pogotowie: zdjęcie 2
Renault MASTER - Pogotowie: zdjęcie 3
Renault MASTER - Pogotowie: zdjęcie 4
Renault MASTER - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Renault MASTER

Pogotowie
Francja, Saint-Lô
Opublikowane: 11d.Numer referencyjny agora-434540

4 377PLN

Cena bez VAT

Aukcja
  • ≈ 1 000 EUR
  • ≈ 1 138 USD
Francja, Saint-Lô
Formularz kontaktowy
Renault Master - Pogotowie: zdjęcie 1
Renault Master - Pogotowie: zdjęcie 2
Renault Master - Pogotowie: zdjęcie 3
Renault Master - Pogotowie: zdjęcie 4
Renault Master - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Renault Master

Pogotowie
150000 km163 hp
Francja, Arrondissement of Rochefort
Opublikowane: 3d.Numer referencyjny ULgtgZdmBcpTKwvuMjgo5

5 690PLN

Cena bez VAT

Aukcja
  • ≈ 1 300 EUR
  • ≈ 1 480 USD
150000 km163 hp
Francja, Arrondissement of Rochefort
Formularz kontaktowy
ORION Renault Master - Pogotowie: zdjęcie 1
ORION Renault Master - Pogotowie: zdjęcie 2
ORION Renault Master - Pogotowie: zdjęcie 3
ORION Renault Master - Pogotowie: zdjęcie 4
ORION Renault Master - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

ORION Renault Master

Pogotowie
2016286327 km120 hp
Włochy, Sesto Fiorentino
Opublikowane: 2mies. Numer referencyjny ID 3673 - ORION

70 038PLN

  • ≈ 16 000 EUR
  • ≈ 18 215 USD
2016286327 km120 hp
Włochy, Sesto Fiorentino
Formularz kontaktowy
Renault Master ambulance - Pogotowie: zdjęcie 1
Renault Master ambulance - Pogotowie: zdjęcie 2
Renault Master ambulance - Pogotowie: zdjęcie 3
Renault Master ambulance - Pogotowie: zdjęcie 4
Renault Master ambulance - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

Renault Master ambulance

Pogotowie
Nowy2026170 hp
Nowy
Belgia, Hooglede
Opublikowane: 10d.Numer referencyjny TC43550

374 265PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 85 500 EUR
  • ≈ 97 340 USD
Nowy2026170 hp
Nowy
Belgia, Hooglede
Formularz kontaktowy
Volkswagen T5 2.5 TDI 4x2, Krankenwagen - Pogotowie: zdjęcie 1
Volkswagen T5 2.5 TDI 4x2, Krankenwagen - Pogotowie: zdjęcie 2
Volkswagen T5 2.5 TDI 4x2, Krankenwagen - Pogotowie: zdjęcie 3
Volkswagen T5 2.5 TDI 4x2, Krankenwagen - Pogotowie: zdjęcie 4
Volkswagen T5 2.5 TDI 4x2, Krankenwagen - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

Volkswagen T5 2.5 TDI 4x2, Krankenwagen

Pogotowie
2008146235 km130 hpŁadowność: 600 kg
Niemcy, -

73 977PLN

  • ≈ 16 900 EUR
  • ≈ 19 240 USD
2008146235 km130 hpŁadowność: 600 kg
Niemcy, -
Formularz kontaktowy
Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter - Pogotowie: zdjęcie 1
Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter - Pogotowie: zdjęcie 2
Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter - Pogotowie: zdjęcie 3
Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter - Pogotowie: zdjęcie 4
Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter

Pogotowie
150680 km114 hpŁadowność: 745 kg
Niemcy, Bovenden

87 109PLN

  • ≈ 19 900 EUR
  • ≈ 22 655 USD
150680 km114 hpŁadowność: 745 kg
Niemcy, Bovenden
Formularz kontaktowy
Renault MASTER III Autobus/Autocar - JV - 2.3 DCI 125 (FWD) - 125cv - Pogotowie: zdjęcie 1
Renault MASTER III Autobus/Autocar - JV - 2.3 DCI 125 (FWD) - 125cv - Pogotowie: zdjęcie 2
Renault MASTER III Autobus/Autocar - JV - 2.3 DCI 125 (FWD) - 125cv - Pogotowie: zdjęcie 3
Renault MASTER III Autobus/Autocar - JV - 2.3 DCI 125 (FWD) - 125cv - Pogotowie: zdjęcie 4
Renault MASTER III Autobus/Autocar - JV - 2.3 DCI 125 (FWD) - 125cv - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Renault MASTER III Autobus/Autocar - JV - 2.3 DCI 125 (FWD) - 125cv

Pogotowie
2011125 hp
Francja, Roissy-en-France
Cena na zapytanie
2011125 hp
Francja, Roissy-en-France
Formularz kontaktowy
Volkswagen T5 2.5 TDI 4x2 T5 2.5 TDI 4x2, Krankenwagen - Pogotowie: zdjęcie 1
Volkswagen T5 2.5 TDI 4x2 T5 2.5 TDI 4x2, Krankenwagen - Pogotowie: zdjęcie 2
Volkswagen T5 2.5 TDI 4x2 T5 2.5 TDI 4x2, Krankenwagen - Pogotowie: zdjęcie 3
Volkswagen T5 2.5 TDI 4x2 T5 2.5 TDI 4x2, Krankenwagen - Pogotowie: zdjęcie 4
Volkswagen T5 2.5 TDI 4x2 T5 2.5 TDI 4x2, Krankenwagen - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

Volkswagen T5 2.5 TDI 4x2 T5 2.5 TDI 4x2, Krankenwagen

Pogotowie
2008146235 km130 hpŁadowność: 600 kg
Belgia, Jabbeke

89 351PLN

  • ≈ 20 412 EUR
  • ≈ 23 238 USD
2008146235 km130 hpŁadowność: 600 kg
Belgia, Jabbeke
Formularz kontaktowy
Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2 Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter - Pogotowie: zdjęcie 1
Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2 Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter - Pogotowie: zdjęcie 2
Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2 Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter - Pogotowie: zdjęcie 3
Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2 Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter - Pogotowie: zdjęcie 4
Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2 Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter - Pogotowie: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2 Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter

Pogotowie
150680 km114 hpŁadowność: 745 kg
Belgia, Oudenburg

103 533PLN

  • ≈ 23 652 EUR
  • ≈ 26 927 USD
150680 km114 hpŁadowność: 745 kg
Belgia, Oudenburg
Formularz kontaktowy

Pogotowie Renault Trafic

Zobacz podobne
Ten produkt jest niedostępny
Pogotowie Renault Trafic: zdjęcie 1

Mamy inne ogłoszenia, podobne do tego towaru.

Zobacz produkty na stanie
zoom in
Pogotowie Renault Trafic: zdjęcie 1
See what's in stock now
SPRZEDANE

3 064PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 700 EUR
  • ≈ 796 USD

1 Maj 2024

To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.

Marka

Model

Numer referencyjny

7392-004
Rok produkcji

Przebieg

254864 km
Lokalizacja

Belgia, Rue du Bosquet 21, 1400 Nivelles

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

SPRZEDANE

3 064PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 700 EUR
  • ≈ 796 USD

1 Maj 2024

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie oraz przetwarzanie swoich danych osobowych. Dowiedz się więcej
t1 old test archive
t1 test archive - Municipal/ Special vehicle
t1 test archive - AUCTELIA SA