Pojazdy specjalistyczne, maszyny komunalne - używane na sprzedaż - Truck1
Polska | EUR
0
Zaloguj się / Rejestracja
Katalog
Sprzedaj
Umieść ogłoszenie

Pojazdy specjalistyczne, maszyny komunalne


Pojazdy komunalne to kategoria maszyn, które służą do utrzymania właściwego stanu infrastruktury miejskiej. Dzięki nim możliwe jest zmniejszenie nakładów pracy fizycznej potrzebnej do wykonywania tych działań, przez co przyczyniają się do zoptymalizowania procesów operacyjnych.

Pojazdy komunalne są klasyfikowane według wykonywanych prac: wywóz śmieci, ciekłych i stałych odpadów, ścieków czy czyszczenie ulic.

Główne typy pojazdów komunalnych:

  • śmieciarki;
  • zamiatarki;
  • pojazdy asenizacyjne;
  • lawety;
  • ciągniki komunalne;

Kolejną grupę stanowią samochody specjalne, do których należą pojazdy ratownicze, takie jak straże pożarne i karetki pogotowia.

Wszystkie powyższe typy pojazdów można łatwo znaleźć w katalogu naszych ogłoszeń. Truck1 udostępnia najlepsze oferty od rzetelnych europejskich dealerów. Na naszym portalu znajdziesz ogłoszenia sprzedaży używanych maszyn takich producentów jak DAF, Mercedes-Benz, Volvo, MAN.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old