Przyczepy kempingowe Bürstner Premio Life - używane na sprzedaż – Truck1
Polska - Polski | PLN
00
Logowanie/ Rejestracja
Katalog
Sprzedaj
Umieść ogłoszenie

Przyczepy kempingowe Bürstner Premio Life

1
Zobacz wszystkie oferty leasingu
Sortować wg
Sortować wg
Trafności
Daty – zacząć od nowych
Daty – zacząć od starszych
Ceny – zacząć od tańszych
Ceny- zacząć od droższych
Roku produkcji – zacząć od nowych
Roku produkcji – zacząć od starszych
Marki, modelu
BÜRSTNER
Premio Life
Bürstner Premio Life 480 TL +++ MOVER - 1500KG +++  - Przyczepa kempingowa: zdjęcie 1
Bürstner Premio Life 480 TL +++ MOVER - 1500KG +++  - Przyczepa kempingowa: zdjęcie 2
Bürstner Premio Life 480 TL +++ MOVER - 1500KG +++  - Przyczepa kempingowa: zdjęcie 3
Bürstner Premio Life 480 TL +++ MOVER - 1500KG +++  - Przyczepa kempingowa: zdjęcie 4
Bürstner Premio Life 480 TL +++ MOVER - 1500KG +++  - Przyczepa kempingowa: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

Bürstner Premio Life 480 TL +++ MOVER - 1500KG +++

Przyczepa kempingowa
2018
Niemcy, Steinfurter Strasse 57-59, 59387 Ascheberg, Germany
Opublikowane: 8d.Numer referencyjny cw-19623217

84 380PLN

  • ≈ 19 500 EUR
  • ≈ 20 862 USD
2018
Niemcy, Steinfurter Strasse 57-59, 59387 Ascheberg, Germany
Formularz kontaktowy

Bürstner Premio Life - przyczepy kempingowe

Przyczepy kempingowe Bürstner Premio Life to linia przyczep kempingowych produkowanych przez niemiecką firmę Bürstner. Charakteryzują się one nowoczesnym designem, wysoką jakością wykonania oraz bogatym wyposażeniem.

Przyczepy kempingowe Bürstner Premio Life są idealne dla osób, które cenią sobie wygodę, funkcjonalność i komfort podczas wakacyjnych podróży. Są one przeznaczone głównie do użytkowania na kempingach i polach namiotowych, ale również do krótszych wypadów weekendowych.

Rodzaje przyczep kempingowych Bürstner Premio Life

Rodzaje przyczep kempingowych Bürstner Premio Life obejmują modele o różnej długości i wyposażeniu. Wśród popularnych modeli można wymienić przyczepę Bürstner Premio Life 430 TS, Bürstner Premio Life 490 TL, Bürstner Premio Life 520 TK oraz Bürstner Premio Life 560 TK.

Przyczepy kempingowe Bürstner Premio Life charakteryzują się bardzo dobrą izolacją termiczną, co sprawia, że można korzystać z nich również w chłodniejsze dni. Są one wyposażone w wiele udogodnień, takich jak klimatyzacja, ogrzewanie, wygodne łóżka oraz przestronne łazienki.

Przyczepy kempingowe Bürstner Premio Life to wybór dla osób, które cenią sobie komfort i funkcjonalność w podróży, a jednocześnie oczekują wysokiej jakości wykonania i bogatego wyposażenia.

Używane przyczepy kempingowe Bürstner Premio Life na sprzedaż

Wybieraj z ponad tysiąca ogłoszeń maszyn i sprzętu rolniczego oraz budowlanego lub dołącz do osób prywatnych i firm, które oferują przyczepy kempingowe Bürstner Premio Life oraz inne modele przyczepy kempingowe Bürstner Premio, przyczepy kempingowe Bürstner Averso Plus czy przyczepy kempingowe Bürstner Premio Plus w serwisie ogłoszeniowym Truck1. Jeśli miałbyś wątpliwości lub pytania, napisz do doradców Truck1 poprzez formularz kontaktowy, przez aplikację Whatsapp albo też skontaktuj się telefonicznie pod numerem +371 652 83 670 albo +371 662 59 234.

T1 new listing page - Przyczepy kempingowe Bürstner Premio Life
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.