New ZAKUWARKA P25 CRIMPING MACHINE P25 obrabiarka nowy - Truck1, ID: 6809752
Kategorie pojazdów
Sprzedaj
Moje konto
Umieść ogłoszenie

New ZAKUWARKA P25 CRIMPING MACHINE P25 Nowy obrabiarka

Online: 2mies.

Nowy
Stan nowy
Lokalizacja Polska, Goświnowice
Telefon +486021...

Mobilna zakuwarka do przewodów hydraulicznych (niezależna głowica zakuwająca) połączona przewodem elastycznym z oddzielną pompą hydrauliczną. Głowica serii ETN P25 charakteryzuje się wyjątkową przydatnością w sytuacjach gdy przewód wmontowany jest w skomplikowane instalacje lub przepleciony jest wewnątrz długiej, wieloelementowej wiązki węży.

Nasza prasa do przewodów hydraulicznych ma bardzo małe wymiary głowicy umożliwiają zakucie samej końcówki węża bez jego demontażu z maszyny, a układ kontroli (mikrometr + sygnalizacja diodą osiągnięcia ustawionej średnicy zakucia) wciąż zapewnia prawidłowe i kontrolowane zakucie tulejki na końcówce przewodu.

Także przy pracach w terenie bez żadnych źródeł zasilania maszyna ETN P25 spełnia swe zadanie jako zakuwarka do węży hydraulicznych w razie konieczności szybkiej naprawy „w terenie”. Przewód łączący pompę z głowicą P25 na długość 2m w standardzie, lecz Może być wydłużony do dowolnej długości na życzenie Klienta.

Głowica została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Elementy wykonawcze zostały wykonane ze stali hartowanej (do twardości 60-63 HRC) dodatkowo cylinder został dodatkowo pokryty warstwą chromu co gwarantuje wzorową trwałość i precyzję pracy.

Głowica

Maksymalny rozmiar zakuwanego węża: 1” 4 SH (DN25 4 oplot) LUB 6/4” (DN32 4 oplot)

Siła zacisku: 1400 kN / 140 t

Zasilanie: Zasilacz hydrauliczny AC220V 700 bar / powietrzno- hydrauliczny / pompa ręczna dwuetapowa

Sterowanie: Pokrętło z kontrolką led

Zakres średnicy zacisku: 6-61 mm

Waga głowicy: 24,5 kg

Wymiary głowicy: 230 x 233 x 283 D x Sz x W [mm]

1399 EUR
1 399
EUR
  • 6 631 PLN
  • 1 499 USD

Cena bez VAT

Sprzedawca
EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT
Czas lokalny dealera
06:44
Osoby do kontaktu
Tomasz
English
rynek polski
Polski
  Kontakt ze sprzedawcą
Temat wiadomości

Wiadomość została wysłana. Sprzedawca odpowie dla Pana/i w najbliższym czasie

  Rozliczenie dostawy

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old test unit
t1 test unit - Other machinery
t1 test unit - EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT
t1 old