Obrabiarka Lufttechnik LUFTTECHNIK Reinluftfilteranlage und Ventilator nach ATEX / Clean air filter system and fan according to ATEX

RodzajObrabiarka
Rok2013
KrajNiemcy
Telefon+49 564174......
Online: 5mies. 12d.
  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
Rok produkcji2013

Opis

Jednym z wybranej marki Lufttechnik LUFTTECHNIK Reinluftfilteranlage und Ventilator nach ATEX / Clean air filter system and fan according to ATEX obrabiarka jest gotowy do wzmocnienia pozycji firmy transportowej.

Pojazd wyprodukowany w 2013. Lokalizacja: Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany, Niemcy. Główne szczegóły techniczne są następujące.

Przeszukaj intencję zawierającą Lufttechnik LUFTTECHNIK Reinluftfilteranlage und Ventilator nach ATEX / Clean air filter system and fan according to ATEX obrabiarka, aby znaleźć opłacalne oferty od zaufanych dealerów.

LUFTTECHNIK Reinluftfilteranlage und Ventilator nach ATEX / Clean air filter system and fan according to ATEX

Type: NG-Filter 15-34-1, 5-160

Baujahr / Year: 2013

Leistung / Power 11kW, 50hz

Luftleistung / Air capacity: V = 3.500m³/h

Zapytaj o szczególy

Sprzedawca

KÖNIG Baumaschinen

KÖNIG Baumaschinen

+49 564174...
Germany, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany
Czas lokalny dealera — 14:42

Osoby do kontaktu

Maria Elisabeth König

Maria Elisabeth König

Deutsch, English

+49 564174...


Kontakt ze sprzedawcą


Polityka prywatności

t1 test unit

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.