Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Nowy motocykl New E- Rider TMM 2 Seniorenmobil, Elektromobil, Elektroroller

Nowy motocykl New E- Rider TMM 2 Seniorenmobil, Elektromobil, Elektroroller

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
Nowy
Stannowy
Prędkość maksymalna25 km/h

Opis

Ułatw sobie decyzję o zakupie, wybierając jeden z New E- Rider TMM 2 Seniorenmobil, Elektromobil, Elektroroller motocykl prezentowanych na Truck1 Polska.

Lokalizacja: Hamminkeln, Niemcy. Szczegółowy przegląd znajduje się poniżej. Stan pojazdu: nowy. Cena produktu to 995 Euro.

Podczas wyszukiwania odpowiednich pojazdów wśród New E- Rider TMM 2 Seniorenmobil, Elektromobil, Elektroroller motocykl skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać wszystkie wymagane informacje.


25 km/h 1.000 W

Artikel Nr: 167775830

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.