HAMOFA Industrial Engines – Silniki Diesla z Belgii!


Hamofa Industrial Engines – firma założona w Belgii w 1984 roku. Hamofa – specjalizuje w zakupie, naprawie i dalszej sprzedaży dużych silników Diesla wszystkich światowych marek. Siedziba firmy znajduje się w Belgii, a filia w USA, w najbliższym czasie planowane jest otwarcie nowej filii dla krajów CIS. Pracownicy Hamofa posługują się głównymi europejskimi językami – holenderskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim i ukraińskim. Dzięki temu geografia sprzedaży jest obszerna – praktycznie obejmuje cały świat.

Firma Hamofa zaczęła swoją działalność jako mały biznes rodzinny. Od tam tego czasu mały biznes przekształcił się w dużą firme z 28 letnim doświadczeniem pracy i wysokowyklifikowanym personelem.

U przedstawiciela firmy Hamofa można kupić gotowe serwisowane i odnowione silniki. Można także naprawić swój silnik lub zamówić części zamienne. Według życzenia klienta możliwa jest dostawa silników.

Nowoczesny sprzęt w doświadczonych rękach mechaników firmy Hamofa pozwala przywrócić stare silniki w idealny stan. Wszystkie odnowione silniki przechodzą serije testów i przeglądów, które gwarantują pełną zgodność z technicznymi wymaganiami producenta. Na wszystkie sprzedawane silniki, Hamofa daje roczną gwarancje.

Oprócz tego, dla projektów specjalnych w firmie robią projekty całej instalacji. Na przykład w 2013 r. została stworzona instalacja siłowa, sprojektowana według wymagań technicznych klienta, na zasadzie silników Diesla CATERPILLAR 3412E. Każda instalacja całkowicie skompletowana, wypasażona w chłodnice i ECU. Została zaprogromowana zgodnie z wymaganiami technicznymi i przeszła wszystkie testy kontroli.

Witamy w HAMOFA Industrial Engines!

Nasze silniki zawsze w dobrym stanie
Nasze silniki zawsze w dobrym stanie
Fragment naszego magazynu z częściami zamiennymi
Fragment naszego magazynu z częściami zamiennymi
Dział kontroli i testów
Dział kontroli i testów
Gwarantujemy jakość naszych silników
Gwarantujemy jakość naszych silników
Geografia sprzedaży – cały świat
Geografia sprzedaży – cały świat

Komentarze

Sprzedawcy, oznaczone tagiem "Hamofa"