TRUCK BP

TRUCK BP

Strona www
www.truckbp.pl
Adres
Polska, Konin
Polska, Wielkopolskie, Spławie 60A koło Goliny

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek – 8.00-16.00

Sobota – 9.00-12.00

Istnieje możliwość wydania części po godzinach pracy po uzgodnieniu telefonicznym

TRUCK BP to dystrybutor części do samochodów ciężarowych Scania oraz DAF. Na rynku działamy od 2005 roku. W tym czasie obsłużyliśmy wielu klientów, zarówno indywidualnych , jak i firmy transportowe, a także zakłady mechaniczne i serwisy zajmujące się naprawą ciężarówek. Byli to klienci nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam osiągnąć stabilną pozycję na rynku, a nawet stać się jego liderem.

Oferowane przez nas części są składowane w bezpiecznych, odpowiednich dla tego typu produktów, warunkach. Nasza firma zajmuje ogromną powierzchnię. TRUCK BP to:

· ponad 2 ha terenu,

· 3000m² hal magazynowych i przemysłowych.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

TRUCK BP : Wysłać wiadomość
Wiadomość została wysłana.