De Jager Bedrijfsauto’s - zaufaj zawodowcom!
Kategorie pojazdów
Sprzedaj
Moje konto
Umieść ogłoszenie

De Jager Bedrijfsauto’s - zaufaj zawodowcom!

Umieszczone:

Kto chce osiągnąć cel – ten działa! I robi to niewątpliwie dobrze. De Jager Bedrijfsauto’s nieustannie robi wszystko możliwe, żeby przedstawić Państwu szeroki wybór usług (przegląd techniczny i profilaktyczny, naprawy, dostawa nowych lub używanych ciężarówek, naczep oraz części zamiennych wysokiej jakości).

J.J. de Jager założył De Jager Bedrijfsauto’s w 1974, w mieście Goes. W tych czasach firma była przedstawicielem marki Bedford. Jednak już w 1977 grupa Scania weszła w skład marek, oficjalnie przedstawianych przez De Jager. Niedługo po tym, dzięki działalności założyciela firmy De Jager i jego ekipy, pozycja rynkowa Scania wzrosła z 3% do 17% w środkowej i północnej Zelandii (Holandia). Jednak w 2002 roku oficjalny importer Scania - Beers B.V. – postanowił pracować samodzielnie mimo 25-letniej historii współpracy. Od tych czasów De Jager kontynuował swoją działalność na własną rękę, i wkrótce został jednym z wiądących importerów Scania na holendereskim rynku.

Na skutek asocjacji z Toptruck-Formel, oraz dzięki szerokim kontraktom międzynarodowym we Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii i w Niemczech firma De Jager Bedrijfsauto’s oferuje następne usługi:

  1. Optymalne ceny i przyzwoity serwis
  2. Wykwalifikowani specjaliści
  3. Wysokiej jakości części zamienne
  4. Obsługa techniczna 24h na dobę, pomoc w zakresie kształcenia praktycznego i informacji technicznej.

Co więcej, dzięki najbardziej zaawansowanym urządzeniom diagnostycznym, De Jager – to rzetelny partner w zakresie:

  • Diagnostyki, napraw awaryjnych, dostaw, napraw oraz obsługi technicznej nowych ciężarówek
  • Dostaw części zamiennych i nowych ciężarówek Scania

Oprócz już wymienionych usług De Jager Bedrijfsauto’s, do Państwa dyspozycji są również te niemniej ważne – od przeglądu technicznego ciężarówek masa których powyżej 3500 kg do instalacji i przeglądu corocznego systemu sygnalizacji.

Witamy serdecznie! Zapraszamy Państwa do nas, z dużym zadowoleniem zmarzniętych ogrzejemy, głodnych nakarmimy! Obiecujemy, że z De Jager Bedrijfsauto’s Państwo pójdą syci i zadowoleni, nie tylko z naszego poczęstunku, lecz również z jakości usług świadczonych!

Serdecznie zapraszamy do biura De Jager Bedrijfsauto’s!
Serdecznie zapraszamy do biura De Jager Bedrijfsauto’s!
Obsługa serwisowa De Jager Bedrijfsauto’s
Obsługa serwisowa De Jager Bedrijfsauto’s
De Jager Bedrijfsauto’s  - sprzedaż ciągników i ciężarówek Scania
De Jager Bedrijfsauto’s - sprzedaż ciągników i ciężarówek Scania
De Jager Bedrijfsauto’s: Potężna i niesamowicie piękna Scania
De Jager Bedrijfsauto’s: Potężna i niesamowicie piękna Scania

Komentarze

Sprzedawcy, oznaczone tagiem "De Jager Bedrijfsauto’s"

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old