Nowy opona do ciężarówek Bridgestone 265/70R19.5 M729

Online: 1rok. 2mies.

Rok produkcji 2019
Nowy
Stan nowy
Lokalizacja Holandia, Veghel
Telefon +31 413 3...
Podwozie/zawieszenie
  • koła: pneumatic radial

driving axle

all-season tyres


BAS Tyres jest odsprzedawcą różnych niedrogich i wysokiej jakości marek opon, takich jak Doublestar, Barum, Bridgestone, Continental, Firestone, Goodyear, Hankook, Michelin i Pirelli. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu z różnymi markami, stworzyliśmy szeroką gamę opon o sprawdzonej, wysokiej jakości!

Gwarantowana najniższa cena

Gwarancja najniższej ceny dla całego naszego asortymentu.

Montaż na oponach BAS

Opony BAS zawsze mogą złożyć i zrównoważyć opony ciężarówki, gdy wymieniasz z nami stare opony. Zawsze możesz skontaktować się z nami bez umówionego spotkania. Zawsze mamy dostępnego mechanika, który może zmienić twoje opony lub koła. Twoja ciężarówka lub przyczepa jest wkrótce gotowa do dalszej podróży.

Hurt

Dzięki naszej szerokiej ofercie i właściwym kanałom zakupów możemy dostarczyć wszystkie rozmiary i marki w krótkim czasie. Jesteśmy zatem stałym dostawcą wielu firm transportowych.

Mówimy: niemiecki, francuski, hiszpański, angielski i holenderski

265 EUR
265
EUR
  • 1 217 PLN
  • 309 USD

Sprzedawca
BAS Tyres
BAS Tyres Holandia
Rzetelny
Ponad 2 lata z Truck1
Czas lokalny dealera
00:46
Osoby do kontaktu
Joost van Benthem
Deutsch, English, Español, Nederlands
Jiron Hermsen
Deutsch, English, Nederlands
265
EUR
  Kontakt ze sprzedawcą
Temat wiadomości

Wiadomość została wysłana. Sprzedawca skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie.

  Rozliczenie dostawy

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.