Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Ciągnik siodłowy Renault T480

ciągnik siodłowy Renault T480

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
MarkaRENAULT
ModelT480
Rok produkcji2017
Przebieg490000 km
Data pierwszej rejestracji01.12.2017
Kolorbiały
Silnik/transmisja
Norma ekologicznaEuro 6
Rodzaj paliwadiesel
Moc silnika480 hp
Opis

Ułatw sobie decyzję o zakupie, wybierając jeden z Renault T480 ciągnik siodłowy prezentowanych na Truck1 Polska.

Rok: 2017. Jednostka jest dostępna w lt, Kaunas, Litwa. Całe specyfikacje techniczne są wymienione poniżej. 490000 km to odległość przebyta przez pojazd. Charakterystyka układu silnik- transmisja: norma ekologiczna: Euro 6, rodzaj paliwa: diesel, moc silnika: 480 hp. Kolor pojazdu: biały. Cena produktu to 44900 Euro.

Podczas wyszukiwania odpowiednich pojazdów wśród Renault T480 ciągnik siodłowy skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać wszystkie wymagane informacje.


More options and accessories * 2 fuel tanks * Heater

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.