Znajdź DAF XF 460Przejdź do ogłoszeń DAF XF 460
Archiwum

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: DAF XF 460

Umieść ogłoszenie "Poszukuję"
Zobacz produkty na stanie
Ogłoszenie Ciągnik siodłowy DAF XF 460 nie jest już dostępne, ale znaleźliśmy podobne oferty (100)
Podobne oferty:
Najlepiej dopasowane
Podobne cenowo
W pobliżu
Ten sam rocznik
DAF XF 460 FT SC EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 FT SC EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 FT SC EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 FT SC EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 FT SC EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

DAF XF 460 FT SC EURO 6

Ciągnik siodłowy
20141017838 kmEuro 6455 hp
Czechy, Ricany

66 417PLN

  • ≈ 15 207 EUR
  • ≈ 17 074 USD
20141017838 kmEuro 6455 hp
Czechy, Ricany
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (18)

DAF XF 460

Ciągnik siodłowy
2014995551 km460 hpWaga ogólna: 20500 kg
Polska, Jastrzębie-Zdrój

61 189PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 14 010 EUR
  • ≈ 15 730 USD
2014995551 km460 hpWaga ogólna: 20500 kg
Polska, Jastrzębie-Zdrój
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

DAF XF 460

Ciągnik siodłowy
2017706000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 12448 kgWaga ogólna: 20500 kg
Belgia, Zundert

63 329PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 14 500 EUR
  • ≈ 16 280 USD
2017706000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 12448 kgWaga ogólna: 20500 kg
Belgia, Zundert
Formularz kontaktowy
DAF XF 106.460 SC, Automatik, Retarder - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 106.460 SC, Automatik, Retarder - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 106.460 SC, Automatik, Retarder - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 106.460 SC, Automatik, Retarder - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 106.460 SC, Automatik, Retarder - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

DAF XF 106.460 SC, Automatik, Retarder

Ciągnik siodłowy
2017660199 km4x2Euro 6462 hpWaga ogólna: 18000 kg
Austria, Horsching

65 076PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 14 900 EUR
  • ≈ 16 729 USD
2017660199 km4x2Euro 6462 hpWaga ogólna: 18000 kg
Austria, Horsching
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 / SPACE CAB / EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 / SPACE CAB / EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 / SPACE CAB / EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 / SPACE CAB / EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 / SPACE CAB / EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (39)

DAF XF 460 / SPACE CAB / EURO 6

Ciągnik siodłowy
2015842000 km4x2Euro 6460 hp
Polska, Leśna-Stara Wieś
Opublikowane: 1mies.

65 076PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 14 900 EUR
  • ≈ 16 729 USD
2015842000 km4x2Euro 6460 hp
Polska, Leśna-Stara Wieś
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics

Ciągnik siodłowy
2016773000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 11478 kgWaga ogólna: 19000 kg
Holandia, Hoogerheide

65 513PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 000 EUR
  • ≈ 16 841 USD
2016773000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 11478 kgWaga ogólna: 19000 kg
Holandia, Hoogerheide
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics

Ciągnik siodłowy
2016773000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 10968 kgWaga ogólna: 19000 kg
Holandia, Hoogerheide

65 513PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 000 EUR
  • ≈ 16 841 USD
2016773000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 10968 kgWaga ogólna: 19000 kg
Holandia, Hoogerheide
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics

Ciągnik siodłowy
2016806000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 11053 kgWaga ogólna: 19000 kg
Holandia, Hoogerheide

65 513PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 000 EUR
  • ≈ 16 841 USD
2016806000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 11053 kgWaga ogólna: 19000 kg
Holandia, Hoogerheide
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics

Ciągnik siodłowy
2016784100 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 10963 kgWaga ogólna: 19000 kg
Holandia, Hoogerheide

65 513PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 000 EUR
  • ≈ 16 841 USD
2016784100 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 10963 kgWaga ogólna: 19000 kg
Holandia, Hoogerheide
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

DAF XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics

Ciągnik siodłowy
2016772000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 10983 kgWaga ogólna: 19000 kg
Holandia, Hoogerheide

65 513PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 000 EUR
  • ≈ 16 841 USD
2016772000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 10983 kgWaga ogólna: 19000 kg
Holandia, Hoogerheide
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 FT 4x2 Euro 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 FT 4x2 Euro 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 FT 4x2 Euro 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 FT 4x2 Euro 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 FT 4x2 Euro 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

DAF XF 460 FT 4x2 Euro 6

Ciągnik siodłowy
2016818000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 11900 kgWaga ogólna: 19500 kg
Holandia, Hoogerheide

65 513PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 000 EUR
  • ≈ 16 841 USD
2016818000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 11900 kgWaga ogólna: 19500 kg
Holandia, Hoogerheide
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 6X2 Euro 6 RHD + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 6X2 Euro 6 RHD + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 6X2 Euro 6 RHD + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 6X2 Euro 6 RHD + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 6X2 Euro 6 RHD + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

DAF XF 460 6X2 Euro 6 RHD + Hydraulics

Ciągnik siodłowy
2016411000 kmEuro 6460 hpŁadowność: 11060 kgWaga ogólna: 24600 kg
Holandia, Hoogerheide

65 513PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 000 EUR
  • ≈ 16 841 USD
2016411000 kmEuro 6460 hpŁadowność: 11060 kgWaga ogólna: 24600 kg
Holandia, Hoogerheide
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 FT 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 FT 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 FT 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 FT 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 FT 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (16)

DAF XF 460 FT 4x2 Euro 6 + Hydraulics

Ciągnik siodłowy
2016771500 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 12473 kgWaga ogólna: 20500 kg
Holandia, Hoogerheide

65 513PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 000 EUR
  • ≈ 16 841 USD
2016771500 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 12473 kgWaga ogólna: 20500 kg
Holandia, Hoogerheide
Formularz kontaktowy
DAF XF - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

DAF XF

Ciągnik siodłowy
736331 km4x2Euro 6353 hpWaga ogólna: 19000 kg
Francja, Ablis
Opublikowane: 16d.Numer referencyjny 26-0156

65 513PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 000 EUR
  • ≈ 16 841 USD
736331 km4x2Euro 6353 hpWaga ogólna: 19000 kg
Francja, Ablis
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

DAF XF 460 FT

Ciągnik siodłowy
743500 km4x2Euro 6462 hpWaga ogólna: 18000 kg
Niemcy, Papierfabrik
Opublikowane: 1mies. Numer referencyjny 013

69 444PLN

Cena bez VAT

Wynajem
  • ≈ 15 900 EUR
  • ≈ 17 852 USD
743500 km4x2Euro 6462 hpWaga ogólna: 18000 kg
Niemcy, Papierfabrik
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 FT SSC Intarder - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 FT SSC Intarder - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 FT SSC Intarder - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 FT SSC Intarder - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 FT SSC Intarder - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

DAF XF 460 FT SSC Intarder

Ciągnik siodłowy
20161186163 km4x2Euro 6462 hpŁadowność: 11731 kgWaga ogólna: 20500 kg
Holandia, Gorinchem

63 329PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 14 500 EUR
  • ≈ 16 280 USD
20161186163 km4x2Euro 6462 hpŁadowność: 11731 kgWaga ogólna: 20500 kg
Holandia, Gorinchem
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

DAF XF 460 FT

Ciągnik siodłowy
2014896712 km4x2460 hp
Portugalia, São João de Lourosa
Opublikowane: 12d.

58 962PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 13 500 EUR
  • ≈ 15 157 USD
2014896712 km4x2460 hp
Portugalia, São João de Lourosa
DAF XF 460 4x2 Euro 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 4x2 Euro 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 4x2 Euro 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 4x2 Euro 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 4x2 Euro 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

DAF XF 460 4x2 Euro 6

Ciągnik siodłowy
2014807000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 10932 kgWaga ogólna: 19000 kg
Holandia, Hoogerheide

61 146PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 14 000 EUR
  • ≈ 15 719 USD
2014807000 km4x2Euro 6460 hpŁadowność: 10932 kgWaga ogólna: 19000 kg
Holandia, Hoogerheide
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 FT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (12)

DAF XF 460 FT

Ciągnik siodłowy
2017794514 km460 hpŁadowność: 25000 kgWaga ogólna: 40000 kg
Polska, Busko-Zdrój
Opublikowane: 27d.

61 377PLN

  • ≈ 14 087 EUR
  • ≈ 15 816 USD
2017794514 km460 hpŁadowność: 25000 kgWaga ogólna: 40000 kg
Polska, Busko-Zdrój
Formularz kontaktowy
DAF XF 460 FT SSC EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 460 FT SSC EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 460 FT SSC EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 460 FT SSC EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 460 FT SSC EURO 6 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (12)

DAF XF 460 FT SSC EURO 6

Ciągnik siodłowy
2016839019 kmEuro 6455 hp
Czechy, Ricany

68 217PLN

  • ≈ 15 619 EUR
  • ≈ 17 536 USD
2016839019 kmEuro 6455 hp
Czechy, Ricany
Formularz kontaktowy
DAF XF 106.460 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
DAF XF 106.460 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
DAF XF 106.460 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
DAF XF 106.460 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
DAF XF 106.460 460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (21)

DAF XF 106.460 460

Ciągnik siodłowy
20176x2Euro 6460 hp
Litwa, Varkaliai

72 065PLN

  • ≈ 16 500 EUR
  • ≈ 18 526 USD
20176x2Euro 6460 hp
Litwa, Varkaliai
Formularz kontaktowy

Ciągnik siodłowy DAF XF 460

Zobacz podobne
Ten produkt jest niedostępny
Ciągnik siodłowy DAF XF 460: zdjęcie 1

Mamy inne ogłoszenia, podobne do tego towaru.

Zobacz produkty na stanie
zoom in
Ciągnik siodłowy DAF XF 460: zdjęcie 1
See what's in stock now
Ciężkie pojazdy użytkowe DAF
4.65
4 opinii
SPRZEDANE

65 513PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 000 EUR
  • ≈ 16 841 USD

21 Styczeń 2026

To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.

Marka

Model

Rok produkcji

Przebieg

1404539 km
Kolor

biały
Lokalizacja

Litwa, Lithuania, Kaunas County, 52191, Kaunas, Palemono g. 2A
Silnik/transmisja
norma ekologiczna

rodzaj paliwa

diesel
moc silnika

460 hp
skrzynia biegów

transmisja

Automatikgetriebe
Podwozie/zawieszenie
konfiguracja osi

liczba osi

2-osiowy

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Ciężkie pojazdy użytkowe DAF
4.65
4 opinii
SPRZEDANE

65 513PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 000 EUR
  • ≈ 16 841 USD

21 Styczeń 2026

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Inne serie Ciągniki siodłowe DAF

🍪 Pliki cookie

Używamy plików cookie i innych technologii w celu zapewnienia funkcjonalności naszej strony internetowej, integracji mediów społecznościowych, personalizacji treści i reklam oraz analizy ruchu na naszych stronach internetowych. Polityka prywatności

Klikając "Akceptuj wszystko", wyrażasz zgodę na używanie plików cookie do wszystkich powyższych celów. Użytkownik może również skonfigurować swoje wybory, klikając przycisk "Dostosuj".

Użytkownik może również zmienić zdanie lub sprzeciwić się używaniu plików cookie w dowolnym momencie, klikając "Ustawienia plików cookie" u dołu każdej strony.

Za Twoją zgodą nasi partnerzy reklamowi używają plików cookie i identyfikatorów do przetwarzania danych o przeglądaniu i interakcjach w celu personalizowania reklam. Możesz w dowolnym momencie zmienić lub wycofać swoją zgodę w ustawieniach plików cookie.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - UAB Bridgeview motors