Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Ciągnik siodłowy DAF CF460FTG

ciągnik siodłowy DAF CF460FTG

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
MarkaDAF
ModelCF460FTG
Numer ID33542
Rok produkcji2014
Przebieg784884 km
VINXLRTGM4300G050722
Standobry
Silnik/transmisja
Norma ekologicznaEuro 6
Rodzaj paliwadiesel
Cylindry w silniku6
Moc silnika460 hp
Skrzynia biegówautomatyczna
Podwozie/zawieszenie
Zawieszeniepneumatyczne
Konfiguracja osi6x2
Kabina/wnętrze
Kabinasypialna
Model kabinySuper Space Cab
Opis

Jednym z wybranej marki DAF CF460FTG ciągnik siodłowy jest gotowy do wzmocnienia pozycji firmy transportowej.

Pojazd wyprodukowany w 2014. Znajduje się w Molendijk 2a, 2415 NA Nieuwerbrug, the Netherlands, Holandia. Główne szczegóły techniczne są następujące. Szacowany przebieg: 784884 km. Jego jednostka napędowa posiada: norma ekologiczna: Euro 6, rodzaj paliwa: diesel, cylindry w silniku: 6, moc silnika: 460 hp, skrzynia biegów: automatyczna. Układ podwozia / zawieszenia jest następujący: zawieszenie: pneumatyczne, konfiguracja osi: 6x2. Opis projektu w kabinie: kabina: sypialna, model kabiny: Super Space Cab. Stan pojazdu: dobry. Cena produktu to 17250 Euro.

Podczas wyszukiwania odpowiednich pojazdów wśród DAF CF460FTG ciągnik siodłowy skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać wszystkie wymagane informacje.


t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.