Suzuki APV 1.5 (91 Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Delivery vans |
| The length of the car | 4155 mm |
| The width of the car | 1655 mm |
| The height of the car | 1860 mm |
| Wheelbase | 2625 mm |
| Ground clearance | 180 mm |
| Front track | 1435 mm |
| Rear track | 1435 mm |
| Potencia | 1493 cm3 |
| Engine power | 91 bhp |
| Torque | 126 Nm |
| With turnover | 3000 min-1 |
| Engine type | Gasoline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 4 |
| Compression ratio | 9.5 |
| Fuel | 95 RON |
| Drive wheels | Front wheel drive |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 5 |
| Front brake | ventilated disc |
| Rear brake | drum |
| Fuel tank capacity | 43 l |
| Number of places | 2 |
| Tyre dimension | 185 R14C |
| Engine power at rpm | 6000 min-1 |
| Torque at rpm | 3000 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Komentarze