Scania Suburban CN113 CLB Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Class bus | Large |
| Appointment | Suburban |
| The total number of seats (including boarding) | 121 |
| The Luggage compartment | 5 m3 |
| The ceiling height in the cabin | 1880 mm |
| Quantity of doors | 3 |
| Door width | 1200 mm |
| The height of a step above the level of the road | 320 mm |
| The width of the passage between the seats | 390 |
| Engine model | DC9 01 230 |
| Engine layout | Front, longitudinal |
| Engine power | 230 bhp |
| Number of cylinders | 5 |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Pressurization | Mechanical pressurization |
| Wheel arrangement | 4x2 |
| Model transmission | ZF 5HP502 C |
| Diamètre de braquage | 10 m |
| Maximum speed | 100 |
| Outer turning radius | 9400 mm |
| Fuel consumption at 60 km/h, l/100 km | 14.5 l |
| Length | 11985 mm |
| Back track width | 2550 mm |
| Height | 3193 mm |
| The load on the front axle | 7100 kg |
| The load on the Central axle | 11500 kg |
| The load on the rear axle | 12000 kg |
| Front overhang | 2645 mm |
| Rear overhang | 3340 mm |
| Rims, the dimension | 6,5Jx16 |
| Tyre dimension | 275/70 R22.5 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Scania Suburban CN113 CLB - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





SCANIA 113 H 380 6X4





Scania 113.320 dump truck
44 533PLN
Cena bez VAT
- ≈ 10 500 EUR
- ≈ 12 240 USD





SCANIA 113 8x4 Autokran Cormach 87000 42 Meter
148 021PLN
- ≈ 34 900 EUR
- ≈ 40 686 USD

Komentarze